Yönetici Olmak İstiyorum

YÖNETİCİ OLMAK İSTİYORUM 

ÖĞRETMENLİKTEN YÖNETİCİLİĞE GEÇİŞ SÜRECİ

Kadromuzda ve kadromuz dışında öğretmenlik deneyimi olan ve yöneticiliğe adım atmak isteyen pek çok aday ile karşılaştık. Büyüme sürecimizde öncelikle bünyemizdeki öğretmenlerden istekli ve yetenekli olanları seçme ve yerleştirme sürecine dahil ettik. Atabey eğitim kurumları olarak bu noktada kendi bünyemizden adaylar ile ilerlemeyi öncelikli buluyoruz. Seçme ve yerleştirmede iki kademeli bir sistem ile hareket ediyoruz. İlk aşamada birebir mülakat ile adaylar ön elemeden geçiyorlar. İkinci mülakatımız ise panel mülakat olup toplu bir şekilde gerçekleşmektedir. Yönetim kademelerimiz Şube müdürü ve müdür yardımcılığı şeklindedir. Şube müdürlerimiz kayıt ve idari işlemler ve şubede ki tüm süreçlerden sorumluyken, şube müdür yardımcısı eğitim yönetiminden sorumlu olup öğretmen-öğrenci-veli ilişkilerini yürütmektedir. Bu süreçlerden geçen adaylarımızla 4 haftalık bir eğitim sürecine girmekteyiz. Bu süreç ile birlikte şubelere yaşanabileceklerin bilincinde ve hazır olarak yöneticilerimizi yerleştirmekteyiz.

ATABEY’DE YÖNETİCİ OLMAK

Atabey’de yönetici olmak demek yaşanacak tüm süreçleri ezbere değil yaşayarak deneyimlemek demektir. Sizden basmakalıp, demode yöneticiler ortaya çıkarmak yerine çözüm odaklı, üretken, yaptığı işe değer katan üst düzey yöneticiler yetiştirmek hedefindeyiz. Mevcutta var olan sistemi işletirken her şeyin daha önce düşünülmüş olmasının da rahatlığını yaşayacaksınız.

YÖNETİCİ BAŞVURUSU – BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.