Yazılı Çalışmaları

Yazılı Çalışmaları Atabey’de Başladı

İlk yazılılar bitti! Velilerimiz genel olarak öğrencilerine takviye ders aldırmadan önce durumlarını görmek isteyebilirler. Bu durumda takviye ders arayışı genel olarak ilk yazılılardan sonra hummalı bir şekilde başlamaktadır. Atabey Eğitim Kurumları olarak şubelerimizde okul yazılılarına takviye hizmeti vermekteyiz. Öğrencinizin yazılı sonuçları kötü mü geldi? İlk yazılıları iyi ama rehavete kapılıp ikinci yazılısından zayıf almasından mı çekiniyorsunuz? Hiç meraklanmayın Atabey yanınızda. Dilediğiniz branştan dilediğiniz kadar özel ders alabilir ve çocuğunuzun yazılı çalışmalarını birebir özel ders formatında geçirmesini sağlayabilirsiniz.

90 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

İkinci Yazılılar İçin Geç Değil!

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için ilk yazılıları geride bıraktıktan sonra ikinci yazılılara kadar olan sürede genelde iyi bir hazırlık dönemi geçirilmez. Ya ilk yazılı sonuçları iyi gelmiş ve ikinci yazılıyı da bir şekilde aradan çıkartırız düşüncesi belirir ya da zaten ilk yazılı da kötü sonuçlar var istesem de buradan toparlayamam düşüncesi öğrencileri çalışmaktan alıkoyar. Öğrenciler de görülen bu iki duruma da çözüm Atabey’de. İkinci yazılılar öncesi birebir ders takviyesi ile rehavete kapılması muhtemel öğrencinizin bu duygusunun önüne geçebilir ve düzenli çalışma alışkanlığı sağlayabilirsiniz. İlk yazılı sonuçları kötü olduğu için umutsuz olan öğrenciniz var ise de yine birebir özel dersle hem ilk yazılıya kadar olan konuların hem de ikinci yazılı konularının üstesinden gelmesini sağlayabilir aynı zamanda öğrencinizin kaybettiği özgüvenini kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Rehberlik YazılarıRehberlik


Sınava Hazırlık YazılarıSınava Hazırlık

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama