Blog

İstanbul Üsküdar’da eğitim olanakları oldukça gelişmiştir. Çocuklarının okul derslerine ek dersler almasını isteyen aileler, Üsküdar etüt merkezleri arasında bir araştırma yapmaya başlar. İstanbul’un kalabalık ve gelişmiş bir şehir olması yaşam şartlarının pahalı olmasına neden olur. Eğitim alanında da yüksek fiyatlar, velilerin bütçesini zorlayıcı olmaktadır.

Günümüzde hemen hemen her öğrenci okul dışında takviye derslere ihtiyaç duymaktadır. Kimi öğrenci yüksek ücretlerden dolayı bu takviye dersleri alamaz. Liseye, üniversiteye hazırlık sınavlarında ise haksız bir rekabet ortamı oluşur. Her öğrencinin eşit haklara sahip olması için Atabey Özel Ders Merkezleri uygun fiyatları ile öğrencilere takviye ders hizmeti sunmaktadır.

Etüt merkezlerinin aksine birebir ders hizmeti vererek öğrencileri doğrudan sınava hazırlamaktayız. Merkezlerimizde eğitim alan öğrencilerimiz sınavlarında istedikleri başarıyı elde edebilmektedir. Bu aşamada uzman öğretmenlerimize büyük rol düşüyor. Aynı zamanda öğrencilerin de üstün çabası ile öğrencilerimiz hedeflerine ulaşabiliyor.

Sınavlara Hazırlık İçin Üsküdar Etüt Merkezleri

Özel dersler ile daha kısa sürede başarıyı yakalamak mümkündür. Atabey Özel Ders Merkezleri’nde öğrenciler, birebir ya da ikişer, üçer kişilik gruplar ile eğitim alabilir. Kalabalık sınıflarda alınan eğitime oranla çok daha kısa sürede verim alırlar. Öğretmenler, öğrencilerin sıkıntı yaşadığı konuları detaylı olarak anlatarak eğitim verirler.

Her öğretmen ilgilendiği öğrencinin ilerleyişini takip eder. Belirli periyotlarda geri bildirim sistemi dediğimiz bilgilendirme planına göre velilerimize durum hakkında bilgiler verilir. Öğrenciler de kendilerindeki değişimi kolayca fark edebilirler. Atabey Özel Ders Merkezi olarak çalışmalarımızı öğrencilerimizin ve velilerimizin beklentilerine göre şekillendiriyoruz. Her daim öğrenci odaklı hareket ediyoruz.

Uygun Ücretli Atabey Özel Ders Merkezleri

Derslerimizin sayısını, gününü öğrencilerimizin talepleri doğrultusunda planlayarak eğitim veriyoruz. Ders başına 45 tl gibi uygun ücretler alınıyor. Birçok yere göre ekonomik eğitim veren özel ders merkezimiz, kaliteden ödün vermiyor.

Üsküdar etüt merkezleri arasında seçim yapmakta zorlanıyor, güvenilir ve kaliteli eğitim almak istiyorsanız Atabey Özel Ders Merkezleri’ni tercih edebilirsiniz. İstanbul’un birçok yerinde hizmet veren şubelerimiz ile eğitim sektöründe devamlı ilerlemek için çalışıyoruz. Üsküdar’a yakın şubelerimiz ve ücretlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Atabey YazılarıAtabey


Özel Ders Blogu YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama