Üniversite Öğrencisiyim

Üniversite Öğrencisiyim

Atabey’de Staj Yapabilir Miyim?

Atabey Eğitim Kurumları bünyesinde öğretmen kadrosunda staj imkanı yerine, yeterliliğine inanılan ve doku uyumu sağlanan adaylara istihdam imkanı sunulmaktadır. Yeni mezun ya da üniversite öğrencisi statüsündeki adaylar açık pozisyonlarımıza başvuruda bulunup kadrolu olarak çalışabilmektedirler. Atabey Eğitim Kurumları idari kadro bünyesinde staj imkanı mümkün olup uygun departmanlarda ihtiyaç halinde üniversite öğrencilerine staj imkanı da sağlanmaktadır.

Atabey’de Kariyer İmkanı

Atabey Eğitim Kurumları çalışma ekibinde üniversite öğrencilerine de yer vermektedir. Uygun gün ve saatlerinizde, uygun branşlarda ders vererek sizde Atabey’li olabilirsiniz. Böylece hem tecrübe, hem para hem de iş dünyası için güçlü bir referans kazanmış olacaksınız. Taze bilgilerinizi birebir yapılan özel derslerde öğrencilerle paylaşırken çok kazançlı bir işbirliğinin parçası olacaksınız. Ayrıca Atabey bünyesinde yönetsel konuma gelmek üzere eşit fırsata sahip olacaksınız. Okul hayatınızın devam ettiği dönemde bu imkandan faydalanmak için hemen başvuru yapabilirsiniz.

Öğretmenlik başvurusu için www.atabeyozelders.com/ogretmen-basvurusu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.