Enter your keyword

Ümraniye Özel Ders

Ümraniye Özel Ders Merkezi

Ümraniye’de mi yaşıyorsunuz? YKS-TYT ve LGS sınavlarına hazırlık kursu bulmak artık çok kolay. Yaşadığınız yer Ümraniye Santral, Çakmak, Dudullu, Çekmeköy, Atakent, Esenşehir, Ihlamurkuyu, İnkılap, Kazım Karabekir, Çekmeköy, Şerifali, Tepeüstü veya Tantavi olabilir. Özel ders, YKS-TYT hazırlık, LGS hazırlık, okula takviye eğitim artık size çok yakın. Atabey Eğitim Kurumları Ümraniye Santral, Ümraniye Çakmak ve Çekmeköy şubeleriyle bütün eğitim takviyesi ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında topluyor. Hem de kurumsal birebir özel ders formatıyla…

Yeni sınav sistemiyle (YKS-TYT eski adıyla YGS-LYS) kafanız mı karıştı? TEOG gitti LGS geldi ama ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Çocuğunuzun okul derslerinde takviyeye mi ihtiyacı var? Cevabınız evetse o zaman doğru yerdesiniz. Atabey Eğitim Kurumları Ümraniye Santral, Ümraniye Çakmak ve Çamlık şubeleriyle YKS-TYT, LGS, okul derslerine takviye, sınavlara hazırlık gibi tüm ihtiyaçlarınızı birebir dersle karşılıyor. Birebir ders ile tam olarak öğrencinizin seviyesine, ihtiyaçlarına ve akademik durumuna göre bir program oluşturulur. Dolayısıyla öğrencimiz kalabalık sınıflardaki gibi derse katılamama durumuyla karşı karşıya kalmaz. İhtiyaçlarını seviyesine uygun bir şekilde giderebilir.

Sınav sisteminde yalnız kalmamanız için sizde Ümraniye Özel Ders şubemizden bilgi alabilir ya da aşağıdaki formu doldurup sizi bilgilendirmemizi isteyebilirsiniz.

45 TL’den Başlayan Özel Ders Fiyatlarımızı Görmek İçin Tıklayınız.Özel ders fiyatlarımız için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı incelemeyi unutmayınız.

İhtiyacınız Olan Derslerden Size Özel Program

Atabey Eğitim Kurumları Ümraniye Santral, Ümraniye Çakmak ve Çekmeköy Özel Ders şubelerinde sizi memnun edecek daha çok şey var. Yukarıda saydığımız faydalara ek olarak Atabey Özel Ders Merkezi’nde programlar tamamen öğrenciniz özelinde yapıldığından sosyal yaşamında kendisine bolca vakit kalır. Çünkü birebir ders verimi sayesinde sınıf ortamında 3-4 derste anlayabileceği bir konuyu birebir ders ile 1 derste anlayabilir. Buna ek olarak diyelim ki öğrencimiz Matematik ve Fizik derslerinden sorun yaşıyor ve takviye almak istiyor. Dolayısıyla takviye alırken başarılı olduğu Kimya, Biyoloji, Dil Anlatım gibi dersleri almak istemiyor. Atabey Özel Ders Merkezi’nde sadece ihtiyacınız olan derslerden size özel bir paket oluşturulur. Öğrencimiz ihtiyaç duyduğu derslere yoğunlaşır. Sizin de paranız cebinizde kalır.

Eğer birebir dersi, Atabey Özel Ders Merkezi’nde alıyorsanız evet olur. YKS-TYT veya LGS’ye hazırlık, okul sınavlarına hazırlık çalışmalarınızı birebir ders formatıyla yapabileceğiniz bu hizmeti 45 TL’den başlayan fiyatlarla Atabey Ümraniye Santral, Ümraniye Çakmak ve Çekmeköy Özel Ders merkezi şubelerinden alabilirsiniz. Üstelik Atabey Özel Ders Merkezi kendisine bu konuda o kadar güveniyor ki tanışma dersini ücretsiz olarak sunuyor. Siz de gelin. İhtiyacınız olan dersten (Matematik, Fizik, Kimya, İngilizce hiç farketmez) tanışma dersine katılın. Hem Atabey Özel Ders kalitesini deneyimleyin hem de öğrencinizin seviyesini öğrenin.