Blog

TYT Hazırlık 2019

Geleceğin daha parlak, kaliteli olabilmesi için gençlerin küçük yaştan itibaren ders çalışması gerekmez. Birtakım destekler sayesinde üniversite sınavından önce düzenli çalışma ile de gelecek istenen gibi olabilir. Kişi yapmak istediği mesleği tercih edebilir, sırf puanı tuttuğu için istemediği bir alanı tercih etmek zorunda kalmaz. Bunun için ise istikrarlı şekilde destek ile çalışması yeterli olacaktır. TYT hazırlık 2019 kursları, özel ders imkanları, koç desteği ile bu durumlar sağlanabilmektedir. Takviyeye ihtiyaç duyulan konularda ve derslerde destek alınabilir. Elbette sadece üniversite sınavına odaklı değil, okula destek olarak da takviye tercih edilebilir.

Özel Ders İmkanlarının Sağladığı Faydalar

Özel ders almak isteyen öğrenciler ya da öğrencilerin velileri hangi ders olacağı konusunda karar vermektedir. Ardından bu talep edilen ders hakkında uzman eğitmenler tarafından destek alınabilir. Okula takviye olabileceği gibi önemli olan TYT sınavına da hazırlık niteliğinde derslerdir. Geleceğinin daha iyi olmasını isteyen öğrenciler eksiklik yaşadığı ders ve konular hakkında mutlaka özel derse başvurmalıdır. Özel dersin en önemli avantajlarından biri de direkt olarak hocayla birebir iletişim kurabilme şansıdır. Ayrıca özgüven sorunu yaşayan öğrenciler, sınıf ortamında kendini rahat hissetmeyenler için çok avantajlıdır. Sonuç olarak not artışları görülmektedir. Bu durum da oldukça önemlidir.

Özel Ders Alınabilecek TYT Branşları

TYT’ye hazırlanırken birçok ders ve birçok konu öğrencileri beklemektedir. Neredeyse her ders ve konu hakkında ek takviye almak mümkün olmaktadır. Fizik, Matematik, İngilizce, Edebiyat ve diğer derslerden ek ders alınabilir. Sınavların adı ya da konular değişse bile dinamik ve yeniliğe açık olan, kendini geliştiren hocalar olduğu için sorunsuz şekilde bu durumlar atlatılır. Akıllarda soru işareti kalmadan sınavlara girilebilir.

Grup Ders İmkanı

Özel dersler grup şeklinde de alınabilir. Bütçeye daha da uygun olmasını isteyenler grup derslerine başvurabilir. Bu grup dersleri 12 kişilik, 8 kişilik ve 6 kişilik olabilmektedir. Ancak fiyatlandırma kişi başına yapılmaktadır. Grup dersleri içerisinde ders anlatımı dışında deneme sınavları, eğitim danışmanlığı, etüt programları, haftalık geri bildirimler yer alıyor. TYT sınavı için özel kamplar oluşturuluyor.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Sınava Hazırlık YazılarıSınava Hazırlık


Rehberlik YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama