Blog

TYT-AYT Hazırlık Programı

Üniversite sınavları her öğrenci için oldukça kıymetli ve stresli olmaktadır. Her öğrenci bu sınavlar vasıtasıyla istediği bölümü okumak ister, gelecekteki mesleğinde mutlu olmak ister. Bu durum TYT AYT hazırlık programı sayesinde mümkün olmaktadır. Öğrenciler sırf puanı tuttuğu için istemediği bölümü okumak zorunda kalmayacaktır. Programa doğru şekilde uyarak, bilinmeyen ya da eksik kalınan derslerden yardım alınarak bu durum sağlanabilmektedir. Yalnızca istikrarlı olmak gerekir, yeteri kadar çalışıp emek vermek gerekir. Alınan destek sayesinde bu durum sağlanabilmektedir.

TYT AYT Hazırlık Programının Çok Fazla Avantajı Bulunuyor

TYT – AYT hazırlık programı desteği birçok faydayı beraberinde getirmektedir. Bu programda özel ders alma durumu söz konusu olmaktadır. Anlaşılmayan dersler, konular işinde uzman öğretmenler tarafından öğrencilere öğretilmektedir. TYT – AYT sınavları için destek olmasının yanı sıra okul derslerine de yardımcı olmaktadır. Sınav sonuçlarının yüksek olması sağlandığı için ortalamada da artış söz konusu oluyor. Ortalamanın yüksek olması da üniversite sınavı sonuçlarını olumlu şekilde etkilemektedir. En önemli avantajlarından biri de özgüveni düşük olan, sınıf ortamında iletişim kuramayan öğrencilere rahatlıkla soru sorma imkanı vermesidir. Öğretmenler ile birebir iletişim şansı veriyor, anlaşılmayan konular beklemeden anlatılıyor. Bu avantajlardan sınava hazırlık sürecinde faydalanmak sizi sınava girecek olan arkadaşlarınızdan bir adım öne çıkarabilir.

Özel Dersler Dışında Verilen Grup Dersleri

Atabey’de, TYT – AYT sınavları için özel grup dersleri bulunuyor. Bu grup dersleri de beraberinde birçok avantajı getiriyor. 6, 8, 12 kişilik ders grupları oluşturulabiliyor. Bu grup derslerinde ek olarak haftalık geri bildirim alma şansı bulunuyor, etüt programları oluyor, eğitim danışmanlığı sağlanabiliyor, TYT – AYT için özel deneme sınavları yapılıyor Bu hazırlık program oldukça yardımcıdır. Üniversite sınavını kazanmanız için emin adımlarla yürümeniz gerekiyor. Bu yolda size en doğru hizmeti Atabey’de bulabilirsiniz.

Özel Takviye Verilen Dersler

Özel dersler birçok kategoride verilmektedir. Bu kategorileri eksiğe göre tercih etmek gerekir. Fizik, Kimya, Biyoloji, Edebiyat, Matematik, İngilizce ve daha birçok kategoride ek ders alma şansı söz konusu olabiliyor. Öğretmenler her konuda eğitimli ve donanımlıdır. Değişen, eklenen, çıkarılan konular özenle takip edilir ve sınava hazırlık sürecinde herhangi bir problemle karşılaşılmaz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Sınava Hazırlık YazılarıSınava Hazırlık


Rehberlik YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama