Blog

Günümüzde etüt merkezleri çok fazla tercih edilir oldu. İstanbul’da da bu alanda çok sayıda etüt merkezi bulmak mümkündür. Sultanbeyli etüt merkezleri arasında bir seçim yapmak zorunda kalan veliler yüksek ücretler ile karşılaşıyor. Aslında bütün dersleri almak yerine özel dersler ile sadece geri kalınan dersleri almak öğrencilerin ve velilerin yükünü azaltacaktır.

Öğrencilik sürecinin en zor dönemlerinden biri liseye geçiş diğeri ise üniversiteye geçiş sınavlarına hazırlanmaktır. Ne yazık ki her okulda verilen eğitim aynı derecede başarılı olmuyor. Sınavlarda ise bütün okullardaki öğrenciler rakip haline geliyor. Bu mücadelede eşit standartlarda olmak için okula takviye dersler almak gerekiyor.

Önemli sınavlara hazırlanma aşamasında birebir özel ders almak, daha kısa sürede daha başarılı olmaya yardımcı olacaktır. Atabey Özel Ders Merkezi’nde öğrenciler eğitime başladıkları andan itibaren derslerindeki başarılarının arttığını fark ederler. Bu durum okuldaki öğretmenleri tarafından da gözlemlenebilir. .bu olumlu değişim velilerin de memnuniyetini sağlar.

Sultanbeyli’de Eğitim Nasıldır ve Sultanbeyli Etüt Merkezleri

İstanbul büyük bir şehir olduğu için eğitim olanakları da oldukça fazladır. İstanbul’un her yerinde çeşitli eğitim kurumlarına rastlamak mümkündür. Bu kurumlar arasında seçim yapmak ise oldukça zordur. Hangi kurum güvenilir, hangisinde eğitim daha kaliteli, fiyatlar uygun mu gibi sorular kafanızı karıştırabilir.

Sultanbeyli etüt merkezleri ile ilgili araştırma yaptığınızda belki kaliteli birçok yer bulabilirsiniz ama maddi açıdan sizi zorlayabilir. Gereğinden fazla ücretler, ulaşım sıkıntısı gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İstanbul’un birçok yerinde şubesi bulunan Atabey Özel Ders Merkezleri’ni tercih ederseniz hem maddi hem de eğitim ile ilgili memnuniyet yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

Eğitim Ücretleri

Ders başı ücretlerimiz 45 tl gibi uygun fiyatlardan başlamaktadır. Ücretlerimiz kişiye göre değişiklik göstermeyip standart fiyatlardan oluşmaktadır. Ücret belirleme yöntemimiz, ders sayısı üzerinden olmaktadır. Toplamda alınacak ders sayısı artınca ders başına düşen ücretler azalmaktadır.

Ders başına düşen ücretlerimiz en fazla 75 tl olmaktadır. Web sitemizde, derslerin sayısı ve özelliklerine göre belirlediğimiz standart ücret tablolarımızı bulabilirsiniz. Şubelerimiz ve çalışma ortamlarımız ile ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sultanbeyli etüt merkezleri arayışınıza son verebilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Atabey YazılarıAtabey


Özel Ders Blogu YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama