Seçme ve Yerleştirme Politikamız

Öğretmen Seçme ve Yerleştirme Politikamız

Alan Yeterliliği

Atabey Eğitim Kurumları bünyesinde en önemsenen konu adayın alanında yeterli olmasıdır. Bir diğer önemsenen konu ise kendisini iyi ifade edebiliyor olmasıdır. Alanındaki yeterlilik durumunun kendisini iyi ifade edebilmesiyle anlam kazandığı gerçektir.

İstekli Olmak

Öğretmenlik mesleğini seven ve heyecanla yerine getirmek isteyen tüm adaylara Atabey kapıları her zaman açıktır. Bir öğrencide meydana getirilen farkı görmekten, takip etmekten mutluluk duyacak, süreç ve sonuç odaklı çalışma arkadaşları Atabey Eğitim Kurumları için tercih nedeni olacaktır.

Fırsat Arıyor Olmak

Atabey Eğitim Kurumları olarak fırsat arayışı içinde olan kendisini ispat etme isteğindeki adaylara öncelik tanımaktayız. Hedefleri olan adayların eğitim kalitemizi ve marka değerimizi bir adım ileriye taşıyacağına inanıyoruz. Atabey Eğitim Kurumları bu anlamda gençlerin önünü açan, fırsatların ulaşılabilir olduğu bir iklime sahiptir.

Adrese Yakınlık

Atabey Eğitim Kurumları olarak İstanbul koşullarında trafiksiz bir mecranın neredeyse kalmadığı görüşündeyiz. Öğretmenlerimizin enerjilerini trafikte tüketmelerinin önüne geçerek daha verimli ders saatleri planlanmaktayız. Yürüttüğümüz semt projelerinden de alınan olumlu geri bildirimler ile öğretmen alımlarını adrese yakınlık ilkesini de göz önüne alarak yapmaktayız. Adaylarımızı adreslerine en yakın şubeler ile eşleştirme eğilimiyle yerleştirmeyi tamamlamaktayız.

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.