Blog

Öğrenciler, okul eğitimlerine takviye olacak özel derslere ihtiyaç duyuyor. İstanbul gibi büyükşehirlerde ulaşımın sorunlu olması velileri eve yakın yerlerdeki etüt merkezlerine yönlendiriyor. Pendik’te yaşayanlar Pendik etüt merkezleri arasında en çok tavsiye edilen yerlerin başında gelen Atabey Özel Ders Merkezi’ni tercih edebilirler.

Veliler, çocuklarının eğitimi söz konusu olduğunda tabii ki en kaliteli eğitimi veren kurumları seçmek isterler. Aynı zamanda uygun ücretli olmasına da dikkat ederler. Günümüzde birçok yerde çok yüksek fiyatlar ile ders verilirken Atabey Özel Ders Merkezi, ders başına düşen ücreti en aza indirmeyi hedeflemektedir.

Ders sayısı arttıkça ders başına düşen ücreti azaltarak veliler için avantajlı fırsatlar oluşturuyoruz. Bu durum öğrenciler için de büyük bir avantaj oluyor. Az ücretle daha fazla ders aldıkları için düzenli ve disiplinli bir eğitim almış oluyorlar.

Atabey Özel Ders Merkezleri

İstanbul’da birçok şubesi bulunan Atabey Özel Ders Merkezleri, öğrencilerin eğitim hayatlarını iyileştirmek için uzman öğretmen kadrosu ile hizmet vermektedir. Pendik etüt merkezleri arasında seçim yapmakta kararsız kalıyorsanız Atabey Özel Ders Merkezi’ni ziyaret edebilir, deneyimli kadromuzu ve çalışma alanlarımızı gözlemleyebilirsiniz.

Ders ücretlerimiz, özel ders öğretmenlerinden alacağınız ders başına düşen ücrete oranla çok daha az olmaktadır. Başka koşullarda, hangi ders olduğuna bakılarak verilen ücretlere karşılık kurumsal bir yapıya sahip olan eğitim merkezimizde standart ücret politikası uygulanmaktadır. Ders ücretleri, ders sayısı arttıkça düşmektedir.

Ders başına düşen ücretler, toplam ders sayısına göre 45-75 tl arasında değişiklik göstermektedir. Atabey Özel Ders Merkezi’nde öğrenciler birebir ya da ikişer, üçer gruplarla ders alabilirler.

İstanbul’da En İyi Pendik Etüt Merkezleri

İstanbul Pendik etüt merkezleri arasında evinize yakın ve kaliteli eğitim veren Atabey Özel Ders Merkezi’ne çocuklarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. Her ders için özel öğretmenlerimiz eğitim vermekte olup öğrencilerin tüm ders eksiklerini gidermelerine yardımcı olurlar.

Eğitim sektöründe yüksek ücretlerden ekonomik olarak yıpranan aileler, çocuklarına ekonomik ve iyi bir eğitim sunmak için Pendik etüt merkezleri arayışında Atabey Özel Ders Merkezi’ni seçerek çocuklarının eğitimine büyük katkıda bulunurlar.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Atabey YazılarıAtabey


Özel Ders Blogu YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama