Blog

Özel Öğretmen

Özel öğretmen kavramı, bir alanda kendini geliştirmiş olan ve o alanda bireysel ders veren öğretmenleri tanımlamak için kullanılır. Peki neden özel öğretmen ihtiyacı vardır? Okullarda yeterince verim alınmaması durumunda öğrenciler bazı derslerde sıkıntı yaşayabilmektedir. Özellikle kalabalık sınıflarda ders işlenmesi buna sebep olmaktadır.

Atabey Özel Ders Merkezi’nde eğitim veren öğretmenlerimiz ile öğrenciler birebir dersler alarak İngilizceyi daha detaylı ve kısa sürede öğrenme şansını yakalayabilirler. Özel öğretmen arayışınıza son vermek isterseniz kurumsal olarak hizmet veren özel ders merkezimizde birebir dersleri tercih edebilirsiniz.

Öğrencilere iyi bir eğitim sunmak için özenle oluşturduğumuz öğretmen kadromuz sayesinde eksikleriniz olan derslerde kendinizi geliştirmek için size yardımcı olacak öğretmeni kolayca bulabilirsiniz. Özel derslerimizi alan öğrencilerimiz büyük bir kısmı sınavlarda başarılı sonuçlar elde etmektedir. Bu durum verdiğimiz derslerden alınan verimin yüksek olduğunun bir kanıtı niteliğindedir.

Özel Öğretmen Bulmak

Okuldaki derslere takviye olacak özel öğretmen arayışı, her geçen gün artmaktadır. Veliler, çocuklarının bazı derslerde geri kalmalarından şikayetçi olup buna çözüm olarak özel öğretmeni görmektedir. Özel öğretmen buldukları zaman da ders başı ödenecek ücret bütçelerine uygun olmuyor. Tek bir derse verilen ücret dahi çok yüksek olabiliyor.

Atabey Özel Ders Merkezi’nde ise özel öğretmen ile eğitim hizmetinden çok ekonomik fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Kurumumuzda çalışan özel öğretmenlerden birebir ya da ikişer, üçer gruplu dersler alarak İngilizce, matematik gibi sıkıntınız olan dersleri takviye olarak alabilirsiniz.

Neden Özel Ders

Özel ders, sıkıntılı olan dersleri iyileştirmek ya da her derste başarılı olunsa dahi önemli sınavlarda daha büyük başarılar kazanmak için tercih ediliyor. Atabey’e gelen öğrenciler sınav hedeflerini belirliyor ve bu doğrultuda düzenli ve verimli çalışma koşullarını oluşturarak eğitim almaya başlıyor.

Özel ders almak için özel öğretmen aramak zorunda kalmadan Atabey Özel Ders Merkezi’nde sunulan özel ders fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. İstediğiniz derslerde özel ders imkanı bulabileceğiniz eğitim merkezimizde ders sayısına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizi inceleyebilir ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Rehberlik YazılarıRehberlik


Sınava Hazırlık YazılarıSınava Hazırlık

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama