Enter your keyword

Özel İngilizce Dersi

Özel İngilizce Dersi

Küresel Dil Olarak Özel İngilizce Dersinin Önemi

Günümüzde İngilizce küresel dil olarak görülüyor. Bu durum günlük hayatın pek çok yerine de yansıyor. İş hayatı başta olmak üzere, eğitim hayatında ve sosyal hayatta da önem taşıyor. İngilizce bilmenin gerekliliğinin önemine birçok kişi vakıf ve pek çok kişi de hâli hazırda İngilizce biliyor. Bu kişiler, doğal olarak bilmeyenlere göre bir adım önde oluyor. Sadece İngilizce değil, birden fazla dili bilenler bulunuyor.

İngilizcenin önemi büyük olunca, sağladığı avantajlar da fazla oluyor. Yeni bir işe başvururken, yurtdışı seyahatlerinde, yüksek lisans ve doktora başvurularında bu avantajı kullanan çok kişi bulunuyor. Daha önce İngilizce görmemiş kişiler, özel İngilizce dersi alarak açıklarını daha hızlı kapatabilir ve öğrenme sürecini daha rahat geçirebilirler.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için
atabeyozelders.com/tarihce

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özel ders fiyatlarımızı görmek için
atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlar

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul’da olan şubelerimizi görmek için
atabeyozelders.com/ozel-ders-şubeler 

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özel İngilizce Dersi Almanın Faydaları

Okulda İngilizce dersi görmemiş olanlar ve dil öğrenme konusunda çekinceleri olan kişiler için özel İngilizce dersi bir kurtarıcı oluyor. Başlangıç seviyesi olan A 1 ile başlayarak, C 2 seviyesine kadar özel ders alma imkânı bulunuyor. İsterseniz orta seviyeye kadar öğrenebilir, günlük hayatta kolay iletişime geçebilirsiniz. Akademik yetkinliğe ulaşmak istiyorsanız C 2 seviyesine kadar özel ders almanız faydalı olabilir.

Sadece özel dersten alınacaklarla yetinilmemeli. Farklı kaynakları okuyarak, dinleyerek pratik yapılmalı. İngilizce öğrenmeye başlanılan seviyeden itibaren öğrenilen kelimeleri ve cümleleri yüksek sesle tekrar ederek konuşma da geliştirilmeli. Bu sayede hem konuşma (speaking) hem de telaffuz (pronunciation) geliştirilmiş olur.

İngilizce öğrenmek dil bilgisi, konuşma, anlama, okuma olarak bir bütün halinde ilerletilmeli. Pratik yaparak ve çalışarak, özel ders desteklenmeli.

Atabey Özel İngilizce Dersi

İngilizce öğrenmenin ne kadar verimli olacağını öğretmen ve öğrencinin çabası belirler. Profesyonel bir öğretmen ve öğrenmeye açık bir öğrenci ile İngilizce eğitimi başarılı bir şekilde tamamlanmış olur. Özel İngilizce dersi için seçilecek öğretmen veya kurum dikkatle araştırılmalı. Bu şekilde hem zaman kaybı önlenmiş olur hem de ekonomik olarak zarar görülmemiş olur.

İngilizce çalışmak ve dersler hakkında daha fazla bilgi için sitemizdeki diğer yazıları inceleyebilirsiniz. Sorularınız için telefon veya e mail ile bize ulaşabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

Yorumunuz

Your email address will not be published.

eleven − 3 =

Atabey'e Sorun