Özel Ders Fiyatları

Özel Ders Fiyatları

Ülkemiz eğitim sisteminin çıkmazları ve sürekli değişen sınav sistemleri aile ve öğrencileri okula takviye ders arayışına itmektedir. Bu takviye arayışı içerisinde yaşadığımız şartlarda aileleri en çok ilgilendiren kısım özel ders fiyatlarıdır. Alınan eğitimin kalitesinin önemi kadar özel ders ücretleri de belirleyici bir etkendir. İstanbul’da bire bir ders hizmeti sunan kişileri düşünecek olursak özel ders fiyatları 100 TL ve üzerinden başlamakta hatta gelir düzeyi yüksek ilçelerde özel ders öğretmenleri bu fiyatları 200 – 400 TL bandına çekebiliyor.

Peki özel ders fiyatlarına bu kadar para ödedikten sonra planlı programlı bir çalışma takvimi sağlanabiliyor mu? Bire bir dersten verim alınabiliyor mu? Eğer bu hizmet için bire bir dersi kurumsal bir yapıda sunan Atabey’i seçerseniz gönül rahatlığıyla bu sorularınıza “EVET” cevabı verebiliriz.

3 Adımda Kendi Paketinizi Oluşturun!

*Telefon numaranızı başında 0 (sıfır) olmadan giriniz.

Loading...
Matematik / Geometri 90.00 ₺ 0
Fizik 90.00 ₺ 0
Kimya 90.00 ₺ 0
Biyoloji 90.00 ₺ 0
İngilizce 90.00 ₺ 0
Fen Bilgisi 90.00 ₺ 0
Türkçe / Edebiyat 90.00 ₺ 0
Coğrafya / Sosyal 90.00 ₺ 0
Tarih 90.00 ₺ 0

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


* Önemli

Kişiye Özel Program Ve Ücretlendirme

Özel ders almak isteyenlerin, ister veli isterse öğrenci olsun ücretten sonra en önemli kriteri, özel ders ücretlerinin bu kadar yüksek olmasına rağmen alınacak derslerin aynı oranda etkisinin olup olmayacağı sorusuna aradığı cevaptır. Kurumsal olmayan birebir derslerin bağlayıcılığı maalesef yoktur. Özel ders vermek isteyen öğretmenlerin içinde bulundukları duruma göre planlama yapılır ve bu durumun alınacak derse negatif etkileri mevcuttur.

Atabey Özel Ders Merkezleri’nde ise alınabilecek dersler kişiye özel şekilde, kendi isteğiyle belirlenir ve başka dersler için fiyatlandırma yapılmaz. Ayrıca kurumsal yapıda ve MEB denetiminde olduğundan karşılıklı yapılan anlaşma gereği hem birebir ders veren hem de hizmeti alan güvence altına alınmaktadır. Bu şartlar altında alınan birebir ders öğrenciye hem çalışma alışkanlığı hem de okula takviye veya sınava hazırlık alanında önemli ölçüde gelişme sağlamaktadır.

Özel ders sadece öğretmen ve öğrencinin bulunduğu dikkat dağıtacak nesnelerden arındırılmış bir ortamda olmalıdır.

Öğrenciler farklı şekilde algılar, değişik yöntemlerle daha iyi öğrenir, farklı çalışma ve öğrenme hızlarıyla üzerinde çalışan materyali içselleştirir. Tüm bu değişkenlerin ders ortamında öğrenci için engel olmaktan çıkartılması ile özel ders verimli hale gelmiş olur.

Öğrencilerin gerek kalabalık sınıf ortamları gerekse de hazır bulunuşluk seviyesi farklı olduğu için veliler özel dersi gerekli görmektedir.

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama