Matematik Kampı

Atabey’de Matematik Şenlikleri Başlıyor

Sizin çocuğunuz için de Matematik bir kaos mu?

Matematik dersi ülkemizde öğrenciler tarafından çok fazla sevilmeyen, ilgi duyulmayan ve bunun sonucunda en başından ön yargı ile yaklaşılan bir derstir. Ülkemiz PISA değerlendirmelerinde bu alanda 72 ülkenin içinde 42. sırada kendine yer bulmaktadır.

MEB tarafından yapılan sınavlarda net ortalaması en düşük, boş bırakılma oranı en yüksek ders Matematik dersidir. Peki neden böyle oluyor?

• Özgüven eksikliği / Plansızlık
• Kademeli eğitim sisteminin etkisiyle oluşan ön yargı

Planlı ve ve sistemli bir çalışma ile matematiğe olan ön yargınızı aşabilir, matematiği anlamanın düşündüğünüzden daha kolay olduğunu görebilirsiniz.

Matematik Şenlikleri Programının İçeriğinde Ne Var?

7. sınıf matematik konuları LGS matematik konularının ve lise matematik müfredatının temelini oluşturmaktadır. Okul dönemi başlamadan 7. sınıf matematik konularını bitirmek amaçlanmıştır.

Akademik başarısı olan öğrenciler için kurgulanmıştır. LGS matematik konularının tamamının yaz döneminde işlenmesi amaçlanmıştır.

Matematik alt yapısı zayıf öğrenciler için hazırlanmıştır. Temel Matematik konuları ilkokul müfredatından başlanarak işlenir. Öğrenciye Temel Matematik konuları ve işlem yeteneği kazandırılması amaçlanmıştır.

Matematik alt yapısı zayıf öğrenciler için hazırlanmıştır. Öğrenciye Temel Matematik konuları ve işlem yeteneği kazandırılması amaçlanır.

Üniversite sınavına hazırlanacak öğrencilerin katsayısı en yüksek olan matematik dersinin TYT konularını yaz döneminde bitirmek amaçlanmıştır.

06 Temmuz – 07 Ağustos tarihleri arasında tüm şubelerimizde gerçekleştirilecek olan Matematik Şenlikleri’nde yerinizi ayırtabilirsiniz. Haftada 15 toplamda 75 ders ile önümüzdeki eğitim yılına Matematik kaosunu çözerek başlamış olmak istemez misiniz? Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


 


Diğer Matematik Yazıları / Matematik


Diğer Sınava Hazırlık Yazıları / Sınava Hazırlık

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.