Geometri Özel Ders

Geometri Özel Ders

Matematikten sonra en korkulan derslerden biri olan geometri için artık çözüm buldunuz! Ağırlık olarak formüle ve tarihi çalışmalara bağlı olan bu ders aslında bir bilim. Çocuklarınızın geometri özel ders imkânı bulacağı Atabey Özel Ders Merkezi okul çağındaki öğrenciler için dersleri kolaylaştırıyor.

Araştırmaların da gösterdiği gibi fazla örnek çözmek geometri alanında kesin başarı getiriyor. Öğrencinin alacağı geometri özel ders ile bu sonucu görmesi mümkün. Çünkü birebir veya grup sınıflarında konu anlatımı sonrası öğretmenlerimiz öğrencilerimize çözemedikleri sorularda da yardım ediyor.

Öğrencilerimiz Geometri özel dersini işledikten sonra kurum içerisinde bulunan, öğretmen gözetimindeki kütüphanelerimizde ders çalışabilir ve soru çözümü yapabilirler. Öğretmenlerimizin geri bildirim sistemiyle çocuğunuzun durum ve gelişiminden haberdar olursunuz.

Size en yakın Atabey Özel Ders Merkezine geldiğinizde uzman kadromuzla buluşacaksınız.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da mail gönderebilir, bizim sizi aramamız için formu doldurabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımıza göz atabilir ve bizi takip edebilirsiniz.

90 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Geometri Özel Ders Alabileceğiniz

Atabey Özel Ders Merkezleri

Atakent Halkalı Pendik
Ataşehir İçerenköy Sahrayıcedit
Avcılar Kadıköy Soğanlık
Bahçelievler Kayışdağı Sultanbeyli
Beylikdüzü Kazasker Topselvi
Bostancı Kurtköy Tuzla
Cevizli Küçükyalı Ümraniye
Çakmak Maltepe Yakuplu
Çekmeköy Mimaroba Zümrütevler
Fındıklı Mutlukent
Gebze Örnek

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama