Biyoloji Özel Ders

Biyoloji Özel Ders

Biyoloji; canlıları çevremizi ve canlıların yaşamlarını öğrenmemizi sağlayan çok önemli bir bilim dalıdır.

Öğrencilerin sayısal dersler arasında en sevdiği fakat ezber gerektiren konularında en çok zorluk yaşadıkları derstir. Biyoloji dersinin öğrenciye öğretilmesi için en önemli faktör mutlaka öğretmendir.

Biyoloji dersini anlatmak kolaydır. Biyolojiyi sevdirebilmek emek, çaba ve gayret gerektirir. Kendine güvenen bir öğretmenin kendine has anlatım tarzı olması gerekir.

Biyoloji özel dersi anlatan öğretmenin kesinlikle alanında uzman olması gerekir. Öğrencisinde merak uyandırarak, sevdirerek, şaşkınlık oluşturacak bilgiler vererek ve anlattığı konuyu öğrenciyi de içerisine çekmeye başaracak şekilde hikayeleştirme yapabilmesi gerekir.

Her öğrencinin alt yapısı bilgi birikimi, derse hazır bulunuşluk seviyesi farklılık gösterebilir. Biyoloji özel derste uzman bir öğretmenin öğrenciyi derse bağlayıcı anlatım tarzıyla adapte etmesi gerekir.

Biyoloji dersini ezber yapmadan öğrenmek istiyorsanız, size özel hazırlanan eğitim programları ve öğrencinin seviyesine en uygun anlatımları ile Atabey Biyoloji Özel Ders yanınızda.

biyoloji-ozel-ders

80 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Biyoloji dersi ilk bakışta ezber bir ders gibi görünse de, aslında ders içeriğinde püf noktalarının öğrenciye kavratılması ile akılda kalıcılığı daha hızlı ve kalıcı olarak sağlanmış olur.

Biyoloji de başarı hedefleyen öğrenciler ezberlemez; ÖĞRENİR, YORUMLAR, MANTIK YÜRÜTÜR,HAYATIN İÇERİSİNE DAHİL EDER. Atabey Özel Ders Merkezlerinde öğrencilerimiz ders saatleri dışında öğretmenleri gözetiminde kütüphanelerimizde ders çalışabilir ve sorularla alakalı öğretmenlerinden yardım alabilirler.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


 


Diğer Matematik Yazıları / Matematik


Diğer Sınava Hazırlık Yazıları / Sınava Hazırlık

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.