Enter your keyword

Özel Ders Verenler

Özel Ders Verenler

Bazı derslerde sıkıntı yaşayan öğrencilerin aradıkları dersler ile ilgili ders veren kişileri bulmaları her zaman mümkün olmuyor. Buldukları zaman da özel ders verenler arasında bir seçim yapmak zoruda kalıyorlar. Yüksek fiyatlı dersler ya da eğitiminden memnun kalmadıkları kişiler yüzünden sürekli bir eğitim olanağı bulamıyorlar.

Öğrencilerin özel dersleri kurumsal ve kaliteli bir altyapı ile almaları için hizmet verdiğimiz Atabey Özel Ders Merkezimizde deneyimli bir öğretmen kadromuz vardır. Eğitim veren öğretmenlerimiz öğrencilerin başarılı olmaları için gerekli tüm özellikleri barındıran bir sistem ile çalışıyorlar. Güncel konular, yenilikçi eğitim anlayışları sayesinde eski usul baskıcı eğitim yerine modern bir eğitim sunuyorlar.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için
atabeyozelders.com/tarihce

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özel ders fiyatlarımızı görmek için
atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlar

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Şubelerimiz hakkında bilgi için
atabeyozelders.com/ozel-ders-subelerimiz 

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ders Verenler Açısından Öğrenci Memnuniyeti Önceliktir

Öğrencilerimizin memnuniyetine odaklanarak yürüttüğümüz çalışmalarımız, verimli sonuçlar almamızı sağlıyor. Atabey Özel Ders Merkezi’nde eğitim alan öğrencilerimizin büyük bir kısmında başlangıç seviyesine oranla artışlar görülüyor. Bu durum bizi ve öğretmenlerimiz onurlandırıyor.

Bireysel özel ders verenler genellikle ders başına yüksek ücretler talep ederken kurumsal hizmet veren Atabey’de ders başına düşen ücret 45 tl gibi düşük rakamlardan oluşuyor. Veliler için ekonomik, öğrenciler için ise kaliteli bir eğitim hizmeti sunmuş oluyoruz. Böylece hem öğrenciler memnun oluyor hem de veliler.

Özel Dersler Neden Pahalı

Bireysel özel ders verenler az sayıda ders ile kazanç elde etmek için daha yüksek ücretler talep ediyorlar. Bu da onlar açısından olağan bir durumdur. Kurumsal hizmette ise çok ders, az ücret anlayışı hakimdir. Ders sayısı fazla olduğundan ders başına düşen ücret de daha az olacak şekilde bir düzenleme yapıyoruz.

Eğitimi ticari bir araç olarak görmeden özel ders hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Öğrencilerin başarılı olmalarını öncelik alıyoruz. Atabey Özel Ders Merkezi’nde aldığınız ders sayısı ne kadar fazla olursa ders başına ödediğiniz ücret de o kadar az olacaktır.

Genellikle özel ders verenler ingilizce ve matematik alanlarında eğitim verirken Atabey Özel Ders Merkezi’nde her alanda ders alma olanağı mevcuttur. Çok sayıda öğretmen ile hizmet veren eğitim merkezimizde, öğrenciler istedikleri her ders için öğretmen bulabilirler.

HENÜZ YORUM YOK

Yorumunuz

Your email address will not be published.

5 × five =

Atabey'e Sorun