Enter your keyword

Özel Ders Fiyatları

Ülkemiz eğitim sisteminin çıkmazları ve sürekli değişen sınav sistemleri aile ve öğrencileri okula takviye ders arayışına itmektedir. Bu takviye arayışı içerisinde yaşadığımız şartlarda aileleri en çok ilgilendiren kısım özel ders fiyatlarıdır. Alınan eğitimin kalitesinin önemi kadar özel ders ücretleri de belirleyici bir etkendir. Ülkemiz birebir ders şartlarını düşünecek olursak özel ders fiyatları 80 – 90 – 100 TL, hatta gelir düzeyi yüksek ilçelerde özel ders öğretmenleri bu fiyatları 200 – 400 TL bandına çekebiliyor. Peki özel ders fiyatlarına bu kadar para ödedikten sonra planlı programlı bir çalışma takvimi sağlanabiliyor mu? Birebir dersten verim alınabiliyor mu? Eğer bu hizmet için birebir dersi kurumsal bir yapıda sunan Atabey’i seçerseniz gönül rahatlığıyla bu sorularınıza “EVET” cevabı verebiliriz.

Özel Ders Fiyatları Hakkında Sorunuz Mu Var?

3 Adımda Kendi Paketinizi Oluşturun!

Ders saatlerimiz 40 dakikadır.
Matematik / Geometri - +
İngilizce - +
Fizik - +
Kimya - +
Biyoloji - +
Fen Bilgisi - +
Türkçe / Edebiyat - +
Tarih - +
Coğrafya / Sosyal - +
1 / 3

Özel Ders Sayısı ve Fiyat Tablosu

özel ders ücretleri

Özel Ders Sayısı Ve Ücretlendirme

birebir ders fiyatları

İstanbul geneli 33 Şubemiz hakkında bilgi almak için atabeyozelders.com/ozel-ders-subelerimiz sayfamıza göz atabilirsiniz…

Kişiye Özel Program Ve Ücretlendirme

Özel ders almak isteyenlerin, ister veli isterse öğrenci olsun ücretten sonra en önemli kriteri, özel ders ücretlerinin bu kadar yüksek olmasına rağmen alınacak derslerin aynı oranda etkisinin olup olmayacağı sorusuna aradığı cevaptır. Kurumsal olmayan birebir derslerin bağlayıcılığı maalesef yoktur. Özel ders vermek isteyen öğretmenlerin içinde bulundukları duruma göre planlama yapılır ve bu durumun alınacak derse negatif etkileri mevcuttur. Atabey Özel Ders Merkezleri’nde ise alınabilecek dersler kişiye özel şekilde, kendi isteğiyle belirlenir ve başka dersler için fiyatlandırma yapılmaz. Ayrıca kurumsal yapıda ve MEB denetiminde olduğundan karşılıklı yapılan anlaşma gereği hem birebir ders veren hem de hizmeti alan güvence altına alınmaktadır. Bu şartlar altında alınan birebir ders öğrenciye hem çalışma alışkanlığı hem de okula takviye veya sınava hazırlık alanında önemli ölçüde gelişme sağlamaktadır.

Atabey'e Sorun