Blog

Her derste aynı başarıyı yakalamak kolay değildir. Bazı dersleri daha kolay anlayabilirken bazı derslerde zorlanabiliriz. Bu çok normal bir durumdur. Böyle durumlarda öğrenciler, özel ders almak istiyorum diyebilirler. Özellikle İngilizce, Matematik gibi derslerde özel ders ihtiyacı daha fazla olmaktadır.

Atabey Özel Ders Merkezi’nde istediğiniz her dersi birebir ya da ikişer, üçer gruplar halinde almanız mümkündür. Her ders için alanlarında uzman öğretmenlerden oluşan kadromuzla özel ders seçeneğini kurumsal bir yapıda sunuyoruz. Güvenilir ve kaliteli eğitimi öncelik alarak hareket ediyoruz.

Özel Ders Almak İstiyorum Ama İyi Bir Öğretmen Nasıl Bulabilirim?

“Özel ders almak istiyorum ama iyi bir öğretmeni nasıl bulabilirim” diyorsanız Atabey Özel Ders Merkezi’nde özel ders veren başarılı öğretmenlerimizden yardım alabilirsiniz. Derslerinize takviye olacak ve sizi her zaman okuldan bir adım önde tutacak eğitimlerimiz ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

Öncelikle hangi derslerde sorununuz olduğunu iyi bilmeli ve bu dersler üzerine yoğunlaşmalısınız. Ardından da sorunlu olduğunuz derslerden hangi konularda zorlandığınızı bilerek özel derslerde de o konuların üzerine düşmelisiniz. Zaten uzman öğretmenlerimiz sizin hangi konularda sıkıntı yaşadığınızı ücretsiz tanışma dersinde gözlemleyip bu doğrultuda size özel çalışma planı oluşturacaktır.

İstediğiniz Ders İçin Öğretmen Bulabilirsiniz

Atabey Özel Ders Merkezi’nde hangi dersleri almak istiyorsanız o alanda eğitim veren öğretmenleri bulabilirsiniz. Size uygun saatlerde dersler alabilir, kısa sürede kendinizdeki başarıyı görebilirsiniz.

“Özel ders almak istiyorum ama kurs gibi aktivitelerimin olduğu günlerle çakışmayacak şekilde ayarlayabilir miyim” diyorsanız Atabey Özel Ders Merkezi tam size göre olacaktır. Sizi bunaltmadan, yoğun olduğunuz günlerde değil de öğrenmek için zihninizin daha boş olacağı sakin günlerde ders alma fırsatlarını bulabileceğiniz bir eğitim kurumuyuz.

Özel ders almak istediğiniz dersleri ve ne kadar saat almak istediğinizi belirleyerek uygun fiyatlı derslerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Özel ders fiyatlarımız 45-75 tl arasında değişiklik göstermektedir.

Özel ders almak istiyorum diyorsanız hemen web sitemizi ziyaret ederek ücretlerimizi öğrenebilirsiniz. İsterseniz bizleri arayıp ya da Atabey Özel Ders Merkezleri arasından size en yakın olan şubemizi ziyaret edip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama