Enter your keyword

Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders

Matematik dersi ülkemiz eğitim sisteminin her sınıf ve sınavı için hep en önemli ders konumunda olmuştur. Üniversiteye hazırlık dönemi, liselere geçiş dönemi ve ara sınıflar için öğrenci ve velilerin yüksek not taleplerinin en fazla olduğu derstir. Kat sayısı ve sınav sonuçlarına etkisi yüksek olan matematik dersi genel olarak en fazla talebi olan özel ders branşıdır. Özel matematik dersi talep edilmesinin başlıca sebeplerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

  • Temel eksikliği
  • Derse olan ön yargı
  • Sınıf ortamındaki sosyal baskı
  • Kalabalık ortamda dikkat dağınıklığı

Yukarıda sıraladığımız sebepler genel olarak öğrencilerimizin kalabalık sınıf ortamlarında karşılaştıkları problemlerdir. Atabey’de birebir ders ile bu problemlerin asgariye indirilmesi hedeflenmektedir. Atabey olarak biz matematik ve diğer branşlar için verdiğimiz birebir derslerde öğrencilerimizin bu problemlerle karşılaşmaması ve varolan ön yargılarını aşmalarını hedefliyoruz. Peki Atabey’de özel matematik dersinin avantajları neler?

  • Birebir ders olması sebebiyle öğretmenlerimiz öğrencilerinin seviyelerine göre program oluştururlar.
  • Öğrencilerimiz, öğretmenlerine anlamadıkları konuları sosyal baskı hissetmeden rahatça sorabilir ve konuyu anlamadan diğer konuya geçmemiş olurlar.
  • Ders sonlarında etüt çalışmalarımızla bol bol soru çözümü yaparak hem derse karşı olan ön yargıyı aşmış hem de konuları daha iyi anlamış olurlar.
  • Ders süresi boyunca dikkat dağıtacak etkenlerden arındırılmış sınıflarımızda sadece derse motive olan öğrencilerimizin kendilerine olan özgüvenleri artmaktadır.
  • Öğrencilerimizin durumları ders sonu müdürlerimize rapor edilmekte ve velilerimize yapılan geri bildirim aramaları ile velilerimizin eğitim sürecinden haberdar olmaları sağlanmaktadır.
matematik-ozel-ders

Matematik Özel Ders İstanbul

Matematik özel ders, İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında çok fazla alternatifin bulunduğu bir alana sahiptir. Üniversite öğrencileri, mühendisler ve etüt merkezlerinde bu hizmeti bulabilirsiniz. Atabey olarak biz matematik birebir dersi İstanbul’da kurumsal olarak velilerimize sunan, ve sektördeki tecrübesiyle bu alanda iddiası olan kurumlardan biriyiz. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında 30’u aşkın şubemizde ders taleplerinize en uygun fiyatlarla ve size özel paketlerle hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Sizi de İstanbul’daki şubelerimize bekliyoruz. Üstelik ücretsiz tanışma dersimiz ile sistemimizi ve şubelerimizi yakından tanıyabilirsiniz. Ücretsiz tanışma dersi için bizi arayabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Matematik Birebir Ders Başvuru Formu

Matematik Özel Ders Ücretleri

Alınan birebir dersi kurumsal bir eğitim kurumu vermiyorsa, bireysel ders verenler ücretleri,  ders talep edilen lokasyonun refah seviyesine göre belirlemektedir. Bunun için birebir ders ücretleri çok fazla değişkenlik gösterir. Ancak Atabey Eğitim Kurumları, kaliteli hizmeti her kesime sunabilmek için ücretleri alınan ders sayısına göre birim fiyat üzerinden hesaplayıp sabit fiyat politikası sunmaktadır. 45 TL’den başlayan birebir ders fiyatlarımız için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı inceleyebilirsiniz.