Enter your keyword

Matematik Kursu

Matematik Kursu

Ülkemiz eğitim sisteminin sürekli değişmesi sebebiyle veliler ve öğrenciler genel olarak takviye kurs arayışına ihtiyaç duyarlar. Aranılan bu kursların başında matematik kursu gelmektedir. Bunun en temel sebebi ilkokulda başlayan matematiğin zor olduğuna dair kabullenilmiş çaresizlik halimizdir. Bugün herhangi bir öğrenciye derslerle alakalı soru sorduğumuzda “matematik dersi zor ya” cevabını almamız kuvvetle muhtemeldir. Buradaki en belirgin yanlış eğitim sistemimizin öğrencilere matematiği sevdirecek seviyede olmamasından kaynaklanmaktadır. Bu yanlışları aşağıdaki gibi sıralamaya devam edebiliriz.

  • Okul farklılıkları
  • Öğrencilerin seviye farkları
  • Kalabalık sınıf ortamları
  • Velilerin zamanında müdahale edememesi veya etmemesi
  • Sık değişen müfredatlar

Hal böyle olunca matematik kursu aramaya başlayan velileri de anlamak gerekiyor. Bu durumla birlikte bazı velilerimizin temel eksikliğini dışarıda araması veya öğrencim zeki ama çalışmıyor gibi söylemlerde takviye ihtiyacını geciktirmesi olayı daha kronik hale getiriyor. Matematik kursu veya matematik özel ders arayışını zamanında fark edip takviye ihtiyacını gideren öğrencilerin gelecek sınıflardaki başarıları böylelikle daha kalıcı hale gelmiş oluyor.

Matematik Özel Ders detayları için
atabeyozelders.com/matematik-ozel-ders 

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özel ders fiyatlarımızı görmek için
atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlar

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul’da olan şubelerimizi görmek için
atabeyozelders.com/ozel-ders-şubeler 

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Matematik Kursu İstanbul

İstanbul matematik kursları ve diğer branşlara ait takviye kurslarının MEB tarafından kapatılmasının ardından veliler bu ihtiyaçlarını gidermek için alternatif kurum arayışına girdiler. Özel ders öğretmenleri, etüt merkezleri ve butik dersanelerle bir süre cevap bulmuş olsalar da istenilen verim veya kısa sürede elde edilmek istenen başarı kalıcı bu şekilde sağlanamamaktadır. İstanbul’da matematik kursu ihtiyacındaki veli ve öğrencilere asıl çözümün geriden başlayarak birebir dersle öğrencilerinin eksiklerini tamamlayacak ve bulunduğu dönemin ders notlarındaki başarısını yukarıya taşıyacak sistemli bir yapı olan Atabey Özel Ders Merkezleri’nde ücretsiz tanışma dersine gelmelerini tavsiye ediyoruz.

Birebir ders şeklinde alınan eğitim takviyesi öğrencinin ders motivasyonunu yükseltmekte soru sormaya çekineceği bir ortam olmadığı için anlamadığı yeri rahatlıkla sorabilmekte ve gerekli görülmesi halinde tekrar tekrar aynı konu işlenebilmektedir. Öğrencilerinin durumlarını merak eden velilere sistemli bir şekilde geri bildirim yapılmakta ve takviye ihtiyacının her safhası hakkında bilgi verilmektedir. İstanbul’da oturuyor ve matematik kursu arıyorsanız zaman kaybetmeyin, siz de Atabey’e gelin…

HENÜZ YORUM YOK

Yorumunuz

Your email address will not be published.

11 + nine =

Atabey'e Sorun