LGS Hazırlık

LGS Hazırlık

LGS Hazırlık, Atabey Özel Ders Merkezleri’nde başladı. Şubelerimizde isteğe bağlı olarak ister özel ders konseptiyle isterseniz grup özel ders konseptiyle LGS hazırlık dönemine kayıt olabilirsiniz. Atabey’de sınava hazırlık süreci birebir ders konsepti ile geliştirilmiş olup, öğrencilerimizin sınav konuları, aynı dönem içerisindeki okul yazılı çalışmaları ve ders sonraları etüt çalışmaları ile desteklenmektedir. Sınava hazırlık sürecimize göz atmak ister misiniz?

Öncelikli hedefimiz, öğrencilerimiz için okul derslerine paralel olarak takip edilen müfredat ile bu dönemi daha verimli hale getirmektir. Bu sayede öğrencimiz hem okul derslerine takviye eğitim almakta hem de dönem sonunda gireceği sınava hazırlık aşamasını geçirmektedir. Öğrencilerimizin içinde bulunduğu eğitim dönemi içerisindeki yazılı dönemleri takip edilerek bu dönemlerde yazılı çalışmaları yapılmakta ve okul notlarına pozitif etki sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra verimli bir sınava hazırlık dönemi için olmazsa olmaz pratik soru çözümleri, konu anlatımları, test kitapçıkları ve farklı kaynaklardan MEB tarafından sınava eşdeğer görülen deneme sınavları belirlenen tarihlerde toplu şekilde yapılmaktadır. Öğrencilerimizden veya velilerimizden gelen özel talepler doğrultusunda bireysel olarakta deneme sınavları yapılmaktadır.

lgs hazırlık kursları

Sınav sisteminde yalnız kalmamak için sizde özel ders şubelerimizden bilgi alabilir ya da  talep formunu doldurup sizi bilgilendirmemizi isteyebilirsiniz.

LGS Hazırlık Kursları ve Atabey Farkı

Kurum olarak LGS hazırlık kursları arasındaki farkımızı ortaya koymak adına sunduğumuz çalışmalara da değinmek isteriz. Atabey kurumlarında yapılan dersler sonrasında her öğrencimiz gözetmen öğretmenlerimiz eşliğinde kütüphane çalışmalarımıza katılmakta, derste gördüğü anlamadığı soruları sorabilmekte veya çözemediği sorular için ayrıca yardım talep edebilmektedir.

LGS hazırlık kursları ile aramızdaki bir diğer fark ise öğrencimizin sınava hazırlık sürecini, kariyer eğilimini ve deneme sonuçlarını velilerimize düzenli ve periyodik olarak bildirdiğimiz geri bildirim sistemimizdir. Bu sistemle öğretmenlerimiz ders sonlarında öğrencilerimize ait raporlamalar yapıp bu raporlarını şube müdürümüze sunmakta, velilerimiz dilerse şubelerimizde yüz yüze görüşerek dilerse telefonla bu rapor doğrultusunda öğrencileri hakkında detaylı bilgileri alabilmektedir.

90 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

LGS Hazırlık Kursları ve Sınav Sonrası Tercih Süreci

Öğrencilerimiz, başarılı şekilde geçirdikleri LGS hazırlık sürecinin sonunda sınav sonrası sonuçları ile şubelerimize gelerek görevli yönetici ve öğretmenlerimizden tercih sürecinde rehberlik hizmeti alabilmektedir. Öğrencilerimizin sınav sonuçlarına ve kariyer eğilimlerine göre en doğru tercihi yapabilmeleri için velilerimize gerekli bilgilendirilmeler yapılmakta, öğrencilerimizin tercih karmaşası yaşamaması için kurum olarak bu dönemi doğru şekilde yönetmeyi hedeflemekteyiz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Sınava Hazırlık YazılarıSınava Hazırlık


Rehberlik YazılarıÖzel Ders Blogu

Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce

Bu sene LGS 07.06.2020 tarihinde yapılacak

Düzenli olarak ders çalışılmalı, günlük tekrar yapılmalı, farklı kaynaklardan test çözmeli ve konuları yüzeysel değil derinlemesine öğrenmeli, çözülemeyen soruları bir bilene sorulmalı.

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama