Blog

Liseye, üniversiteye geçiş gibi önemli sınavlarda başarılı olmak için okul derslerine takviyeler almak gerekiyor. Bu takviyeler çoğu zaman yüksek maliyetli olabiliyor. İstanbul Kurtköy etüt merkezleri arayanlar karşılaştıkları yüksek fiyatlar yüzünden eğitim planlarını erteleyebiliyor.

Öğrencilerin hayatlarına yön verecek bu sınavlarda başarıyı yakalamaları için Atabey Özel Ders Merkezleri uygun ücretler ile eğitim vermektedir. Eğitim sistemimizi öğrenci odaklı olarak inşa ediyoruz. Her zaman öğrencilerin başarısını dikkate alarak kendimizi tanımlıyoruz. Öğrencilerimiz ne kadar başarılı olursa biz de o kadar başarılı olabiliriz.

Kurtköy’de Eğitim Olanakları Nasıldır ve Kurtköy Etüt Merkezleri

İstanbul’un birçok yerinde açtığımız şubelerimiz ile Kadıköy, Avcılar, Kurtköy, gibi çok sayıda yerde, öğrencilerin birebir ders olanaklarından yararlanmasını sağlıyoruz. Kurtköy etüt merkezleri arasından seçim yaparken Atabey Özel Ders Merkezlerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ders fiyatlarının giderek arttığı bu sektörde uygun fiyatlarımız ve kaliteli eğitim hizmetimiz ile fark yaratmaktayız. Öğrenciler başarısız oldukları dersleri birebir dersler alarak düzeltebilir. Uzman öğretmenlerimiz, öğrencilerin eksik kaldığı konular üzerine yoğunlaşarak öğrenmelerine yardımcı oluyor.

Atabey’de Ekonomik Bire Bir Ders Fırsatları

Atabey Özel Ders Merkezleri’nin, ders ücretlerine kıyasla vermiş olduğu ders verimi yüksek olmaktadır. Ders sayısına göre ücret belirleyerek öğrencilerin yararına hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Ders sayısı çok olduğu zaman ders başına düşen ücret 45 tl’ye kadar inmektedir. Birkaç eksiği gidermek için çok az sayıda ders alacaksanız da ders başına en fazla 75 tl ödersiniz.

Web sitemizde ders ücretleri ile ilgili detaylı bir tablo bulabilirsiniz. Çalışma ortamlarımızı gözlemlemek isterseniz evinize yakın olan Atabey Özel Ders Merkezleri’nden birine uğrayabilir, kafanıza takılan soruların cevaplarını alabilirsiniz. Özel ders alanında tanınan bir eğitim kurumu olarak, çocuklarınızın güvenilir ve kaliteli eğitim alacağının garantisini veriyoruz.

İstanbul’da çok sayıda etüt merkezi vardır. Kurtköy etüt merkezleri arasında da mutlaka iyi eğitim veren yerler vardır. Ancak siz çocuğunuz ile birebir ilgilenilmesini ve daha iyi bir eğitim almasını istiyorsanız, Atabey Özel Ders Merkezlerimizi tercih edebilirsiniz. Birebir ya da ikişer, üçer gruplar ile özel ders imkânlarından çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Atabey YazılarıAtabey


Özel Ders Blogu YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama