Blog

Kadıköy Etüt Merkezleri ve Atabey Özel Ders

Okullarda verilen eğitime takviye olması için etüt merkezlerinden yararlanılır. Özellikle öğrencilerin liseye, üniversiteye geçiş sınavlarında başarılı olmaları için geri kaldıkları derslerde takviye almaları gerekiyor. İstanbul Kadıköy etüt merkezleri maddi açıdan velileri zorlayabilir. Atabey Özel Ders Merkezleri ise farklı ders seçenekleri ile öğrencilerin ders ihtiyaçlarına göre şekillenen ücretlerle eğitim verir.

Eğitimde yenilikçi ve modern yapısıyla hizmet veren merkezlerimiz, öğrenci ve veli memnuniyetine dayalı bir politika izlemektedir. Ders ücretlerimizi olabildiğince ekonomik hale getirmek için düzenlemeler yapıyoruz. Kadıköy ve çevresinde özel ders fiyatlarının çok yüksek miktarlarda olması velileri bütçeleri konusunda ciddi manada düşünmeye zorluyor. Ancak Atabey olarak biz kurumsal özel dersi kaliteli şekilde hem de ekonomik fiyatlarla sunmaktayız.

Normal şartlarda özel öğretmen tutarak ders başına vereceğiniz ücretin yarısı kadar bir ücret ödeyerek birebir özel ders fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Çocuklarınız, eksik kaldıkları dersleri düzelterek, daha başarılı bir eğitim hayatı yaşayabilir. Sınavlarda yüksek puanlar alarak hedeflerine her geçen gün biraz daha yaklaşabilirler. Biz bu yolda tüm öğrencilerimize destek olmak için çalışıyoruz.

Kadıköy Etüt Merkezleri ile Özel Ders Ayrıcalığı

Okulda, etüt merkezlerinde verilen kalabalık eğitimin aksine Atabey Özel Ders Merkezlerinde birebir dersler ile öğrenciler daha çok verim alabilirler. Aldıkları verim okuldaki derslerinde ve sınavlarında da kendini gösterir. Özel ders için öğretmen aramak zorunda kalmadan eğitim merkezlerimizde oluşturduğumuz uzman öğretmen kadromuzdan faydalanabilirsiniz.

Özel dersler, düzenli bir şekilde devam ettiğinde öğrencilerin başarı oranları giderek artmaktadır. Ders sayısının fazla olması hem öğrencinin daha çok öğrenmesini hem de ders başına daha az ücret düşmesini sağlar. Ders sayıları ne kadar çok olursa ders başına düşen ücret de o kadar az olmaktadır. Özel ders fiyatlarımız 45-75 tl arasında değişiklik gösterir.

Kadıköy’de Etüt Merkezleri

İstanbul Kadıköy’de öğrenciler için çeşitli eğitim fırsatları vardır. Bunlardan en çok tercih edilen Atabey Özel Ders Merkezleri olmaktadır. Diğer yerlere göre çok daha ekonomik ve kaliteli olması tercih sebeplerindendir.

Kadıköy etüt merkezleri arayışınızı sonlandıracak yer Atabey Özel Ders Merkezi olacaktır. Eğitim merkezimize, çocuklarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. Şubelerimiz ve ders ücretlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Atabey YazılarıAtabey


Özel Ders Blogu YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama