Blog

İngilizce derslerinde başarısız olan çocukları için İngilizce özel ders öğretmeni arayanlar, çok yüksek rakamlarla karşılaşıyor. Derslerin bir saati bile yüksek ücretlerden oluşuyor. Devamlı ders almak bütçeleri zorluyor. Ancak eğitim hizmetini kurumsal bir yapıda veren Atabey Özel Ders Merkezi, başarılı öğretmen kadrosuyla size ekonomik fiyatlarda özel ders alma imkanı sunuyor.

Eğitim merkezimizde öğrenciler, birebir özel dersler alabildiği gibi ikişer ya da üçer kişilik gruplarla da eğitim alabilirler. Fiyatlar ders saatlerine göre değişiklik gösterse de 45-75 tl arasında olmaktadır. Ders sayısı ne kadar çok olursa ders başına düşen ücret de o kadar az olacaktır. İngilizce özel ders öğretmeni arayanlar Atabey Özel Ders Merkezi’nde alanında uzman öğretmenlerimizi tercih edebilirler.

Kurumsal yapımız ile İstanbul’un birçok yerinde şubemiz bulunmaktadır. Böylece öğrenciler ulaşım sıkıntısı yaşamadan evlerine yakın şubelerimize giderek eğitim alabilirler.

İngilizce Özel Ders Öğretmeni Arayanlar İçin Ekonomik Fiyatlı Dersler

Atabey Özel Ders Merkezi’nde bütçenize uygun ekonomik fiyatlarla özel ders fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Eğitim merkezimizde, özel ders öğretmenlerine ödeyeceğiniz ücretin belki de yarısı kadarını ödeyip kurumsal bir yerde özel ders alabiliyorsunuz.

İngilizce özel ders öğretmeni arayanlar, kaliteli öğretmen kadrosu ile Atabey Özel Ders Merkezi’ni tercih ederek çocuklarının kısa sürede İngilizce dersinde başarılı olmasını sağlayabilir. En önemlisi öğrenciler İngilizceyi sevecek ve öğrenmeye açık bir hale geleceklerdir. Bu aşamadan sonra İngilizce eğitimi daha başarılı olacaktır.

Çocukların bir dersi sevmesinde öğretmenlerin rolü büyük oluyor. Öğrenciler ile iyi iletişim kuran öğretmenlerimiz, öğrencilerin derslere adapte olmalarına yardımcı oluyor. Atabey Özel Ders Merkezi olarak, İngilizceyi keyifli hale getirecek yöntemler ile öğrencileri sıkmadan eğitim vermeyi amaçlıyoruz.

Uzman Öğretmenler ile Öğrenin

İngilizceyi bilmekle anlatmak aynı şey değildir. İngilizce bilen herkes iyi bir öğretici olmayabilir. Atabey Özel Ders Merkezi’nde ise alanında uzman öğretmenler görev yapmakta olup öğrencilerin kaliteli bir eğitim almaları sağlanmaktadır.

İngilizce özel ders öğretmeni arayanlar, istedikleri kriterlerde öğretmen bulmakta zorlanabilir. İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmenize yardımcı olacak uzman öğretmenlerimizden özel ders alarak İngilizcenizi geliştirebilir, kısa sürede fazla verim alabilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer İngilizce Yazılarıİngilizce


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama