Blog

İngilizcenin bütün diller arasında en çok kullanılan dil olması, bu dili öğrenmeyi zorunlu hale getiriyor. Okullarda öğrenciler yeni bir dil öğrenme konusunda sıkıntı yaşayabiliyorlar. Bu sebeple özel ders alma ihtiyacı duyuyorlar. Durum böyle olunca İngilizce özel ders fiyatları da herkesin bütçesine uygun olmuyor.

Uygun fiyatlı ama kaliteli bir eğitim arayışında olanlar için Atabey Özel Ders Merkezi olarak uzman öğretmenlerimiz ile İstanbul’un birçok yerinde hizmet veriyoruz. İstanbul’da çok sayıda şubemiz olduğundan, öğrenciler evlerine yakın olan şubelerimizi tercih ederek kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyorlar.

Eğitime ticari bir kurum gözüyle bakmadan öğrencilere verimli bir eğitim sunmak için hizmet veriyoruz. Derslerimiz talebinize bağlı olarak birebir, iki kişilik ve üç kişilik olabilir. Atabey Özel Ders Merkezi’nde İngilizce özel ders fiyatları, bu alanda eğitim veren birçok yere göre uygundur.

Uygun İngilizce Özel Ders Fiyatları ile İngilizce Öğrenmek Mümkün

Tercih ettiğiniz ders sayısına göre ders başına düşen ücretler değişiklik gösterir.

200 ders ve üzeri ders almak istediğinizde ders başına düşen ücret 45 tl gibi çok uygun bir fiyat olacaktır. Bu rakam ders sayısı azaldıkça artsa da ders başına en fazla 75 tl kadar bir ücrete ulaşır.

İngilizce özel ders fiyatları çoğu yerde oldukça yüksek olabiliyor. Bu açıdan değerlendirildiğinde eğitim merkezimizde düşük ücretlerle ingilizcenizi geliştirmiş olacaksınız.

Ücretler düşük olsa da eğitimde kaliteden ödün vermiyoruz. Eğitim kadromuz, alanında iyi eğitim almış ve kendini geliştirmiş, başarılı öğretmenlerden oluşuyor.

Başarı İçin Özel Dersin Önemi

İngilizce öğretmenlerimiz, öğrencilerin ingilizceyi en iyi derece öğrenmelerini sağlayacak yeterliliktedir. Uzman öğretmenlerimiz, öğrencilerin ingilizceyi bir ezber gibi değil de tüm altyapıları ile anlamalarını sağlıyor. Okulda ingilizcede geri kalan çocuklar bu özel dersler sayesinde okuldaki konulardan bile daha ileride olabiliyor.

İngilizce hayatlarının bir parçası haline geliyor ve giderek ingilizce seviyeleri yükseliyor. Atabey Özel Ders Merkezimizde eğitim almış bir öğrenci, önemli sınavlarda hiç zorluk yaşamadan yüksek puanlar alabilir. Tabii ki bu aşamada öğrencinin payı da büyük. Derslere düzenli gelip, öğrendiklerini pekiştiren öğrenciler ingilizceyi yeterli düzeyde öğrenebilir.

İngilizce özel ders fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama