Blog

Çoğu insan ingilizceyi kendi çabasıyla öğrenmeye çalışır. İngilizce altyazılı film izlemek, yabancı gazete, dergi, kitap okumak tabii ki ingilizceyi pekiştirmek için önemli yöntemlerdir. Ancak heyecanla başlanan öğrenme süreci bir süre sonra düzensizleşir ve en sonunda tamamen yok olabilir. İstikrarlı bir öğrenme sağlamak için İngilizce özel ders almak isteyenler vardır.

Gerçekten de İngilizceyi kararlılıkla öğrenmek, düzenli gidilen derslerle sağlanabilir. Özel ders aldığınız zaman İngilizce hayatınızın içinde yer almaya başlıyor. Düzenli olarak İngilizce öğreniyorsunuz. Bildiklerinizi unutmanız söz konusu olmuyor. Tabii derslere düzenli katılım sağlanması çok önemlidir. Derslere aksatmadan gelen öğrencilerin başarı oranları daha fazla olacaktır.

İngilizce Özel Ders Almak İsteyenler ve Neden Özel Ders

Her öğrenci, okul hayatının belirli dönemlerinde İngilizce dersi almaktadır. Kalabalık sınıflarda alınan İngilizce dersleri tam bir öğrenme için uygun değildir. Öğretmenler her öğrenci ile tek tek ilgilenemezler. Özel derslerde ise birebir ders alınması daha kısa sürede daha verimli öğrenme sağlar.

İngilizce sınavlarında başarı elde etmek için İngilizce özel ders almak isteyenler Atabey’de aradıkları eğitim hizmetini bulabilirler. Öğrencilerin hedeflerine ulaşmasında yardımcı olan öğretmenlerimiz, İngilizce eğitimini öğrencilerin taleplerine uygun şekillendirirler.

Atabey Özel Ders Merkezimizde öğrenciler birebir ya da ikişerli, üçerli gruplarla özel dersler alabiliyor. Uzman öğretmenlerimiz sayesinde İngilizce zor bir ders olmaktan çıkıyor. Derslerimiz, öğrencilerin kaçıncı sınıf olduklarına dikkat edilerek okul ile uygun müfredatta anlatılıyor. Öğrencinin gelişimine bağlı olarak İngilizce eğitimi daha ileriye de taşınabilir.

Evinize Yakın Eğitim İmkânı

Özel dersler, bir dersi anlamanın en kapsamlı halidir. Öğrencinin kafasında hiçbir soru işareti kalmaz. İngilizce özel ders almak isteyenler İstanbul’daki Atabey Özel Ders Merkezlerimizi ziyaret edip daha detaylı bilgi alabilirler. İstanbul’un farklı yerlerinde faaliyet gösteren şubelerimiz ile öğrencilerin evlerine yakın yerlerde eğitim almalarını kolaylaştırdık.

İngilizce özel ders almak isteyenler, uygun fiyatları ve kaliteli eğitim anlayışı ile büyük bir fırsat olan eğitim merkezimizi ziyaret edip çalışma alanlarımızı gözlemleyebilirler. Konforlu ve kaliteli çalışma alanlarımızda öğrenciler rahatlıkla derslere adapte olabilirler. Ders saatlerine göre ücretlerimiz farklılık göstermektedir. Web sitemizden ücretler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer İngilizce Yazılarıİngilizce


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama