Blog

Günümüzde artık çoğu kişi İngilizce konuşabiliyor. İngilizce bilmemek özellikle gençler arasındaki sohbetlerde bile artık çok önemli hale geldi. İngilizce konuşamıyorum deyip pes etmek yerine bu konunun üzerine gitmelisiniz. Öğrenenler nasıl öğrendiyse siz de öğrenebilirsiniz. İngilizce konuşmanın püf noktaları nelerdir iyi bilmek gerekiyor.

İngilizceyi konuşabilecek seviyeye gelmek için sürekli pratik yapmanız, kelimeleri sesli olarak telaffuz etmeniz gerekiyor. Ardından cümle kalıpları oluşturup telaffuz etmeyi deneyin. Etrafınızda yabancı insanlar varsa çekinmeden İngilizce sohbet etmeye çalışın. İngilizceyi kısa sürede öğrenmek isteyenler özel dersleri tercih edebilirler.

İngilizce Konuşmanın Püf Noktaları Nelerdir ?

İngilizce konuşmanın püf noktalarından biri, kelimeleri yanlış telaffuz ederim diye korkmadan konuşmaktır. Nasıl ki küçük bir çocuk konuşmayı öğrenirken hatalarla başlayıp konuşmayı öğreniyorsa yeni bir dil öğrenmek de aynı şeydir.

İngilizceyi hızlı bir şekilde konuşabilmek için bazı temel konuşma kalıplarını öğrenmenizde fayda var. En çok kullanılan günlük dilde konuşma kalıplarını yabancı film veya dizileri İngilizce altyazılı olarak izleyerek kolayca öğrenebilirsiniz.

İngilizceyi öğrenirken bazı konuları yanlış öğrenirseniz zaman geçtikçe bu durumu düzeltmek zorlaşacaktır. Bunun için özel ders şeklinde İngilizce eğitimi almanız daha faydalı olacaktır.

Atabey Özel Ders Merkezi’nde öğretmenlerimiz, İngilizce konuşmanın püf noktaları hakkında öğrencileri bilgilendiriyor, yabancı dili nasıl geliştirebilecekleri konusunda önerilerde bulunuyorlar.

Kendinize Hedef Belirleyin

İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, kendinize bir plan yapmalısınız. Ne kadar sürede ne öğrenmeyi planlıyorsunuz. Bunu gerçekleştirmek için neler yapmalısınız. Bu konuda eğitim merkezimizdeki öğretmenlerinizden de yardım alabilirsiniz. İngilizce özel ders aldığınız öğretmeniniz sizin için uygun olan çalışma planını size önerecektir.

Atabey Özel Ders Merkezi’nde öğrenciler öğretmenlerinden ingilizceyi konuşma konusunda tavsiyeler alabilir, doğru bir telaffuz ile dillerini geliştirebilirler. İletişim becerileri yüksek, eğitim verdiği alana hakim öğretmenlerimiz sayesinde İngilizce dersleri keyifli ve verimli geçmektedir. Merkezimizde ders alan öğrencilerimiz, okul hayatlarında da başarılı olmaktadır.

Birebir ders imkanları ile çocuğunuzun ingilizceyi iyi derecede konuşması diğer yöntemlere göre daha kısa sürede gerçekleşecektir. İngilizce konuşmanın püf noktaları ve daha fazlasını Atabey Özel Ders Merkezimizdeki öğretmenlerimizden öğrenebilir, evinize yakın şubelerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer İngilizce Yazılarıİngilizce


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama