Blog

Yeni bir dil öğrenmek keyifli olduğu kadar zorlayıcı da olabiliyor. Uzun yıllardır müfredatta olan İngilizce dersleri, öğrencilerin İngilizce ile tanışmaları için aracı oluyor. Ancak ingilizceyi iyi derecede öğrenmeleri, kalabalık sınıflarda pek kolay olmuyor. İngilizce ders konuları da dili öğrenmek için çok yeterli olmadığından öğrenciler özel derslere ihtiyaç duyuyor.

Her öğrencinin anlama süresi farklı olabileceği için derslerin işlenişine uyum sağlayamayan, geride kalan öğrenciler mutlaka olacaktır. Okuldaki öğretmenler, müfredatta yer alan konuları belirli bir süre içerisinde işlemek zorunda olduklarından geride kalan öğrencilere yönelik ders anlatımı yapamamaktadır.

Bir dili öğrenirken, eksik kalan en ufak bir konu bile öğrencinin o dili kavramasında sorunlara neden olacaktır. Öğrencilerin, okuldaki İngilizce ders konuları ile eşit ilerleyebilmeleri için Atabey Özel Ders Merkezi olarak özel ders hizmeti vermekteyiz. Eğitim merkezimizde, öğrenciler kaçıncı sınıf olursa olsun, kendi müfredatına uygun ders anlatımından yararlanabilir.

Uzman Öğretmenlerle İngilizce Dersleri

Atabey Özel Ders Merkezi’nde çocuklar birebir ya da az kişiden oluşan gruplar ile İngilizce eğitimi alabiliyorlar. Alanında uzman öğretmenlerimiz, çocukların derslere her daim severek gelmelerini sağlıyor. Sadece ingilizceyi öğretmiyor, aynı zamanda İngilizceyi sevdirmeyi de başarıyorlar.

Özel İngilizce dersleri sayesinde öğrenciler, okuldaki İngilizce dersinde, sınavlarında başarısını giderek yükseltiyor. İngilizce, öğrencilik hayatında önemli olduğu kadar meslek hayatında da son derece önemli olacaktır. Bu yüzden öğrencilik döneminde ingilizceyi yeterince öğrenenler, mezun oldukları zaman daha kolay meslek sahibi olabilirler.

Özel ders merkezimizde öğrenciler, okullarında zorlandıkları İngilizce ders konularını özel derslerde daha iyi öğrenerek, kısa sürede kendilerini geliştirebilir.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer İngilizce Yazılarıİngilizce


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama