Enter your keyword

Geometri Özel Ders

Matematikten sonra en korkulan derslerden biri olan geometri için artık çözüm buldunuz! Ağırlık olarak formüle ve tarihi çalışmalara bağlı olan bu ders aslında bir bilim. Çocuklarınızın geometri özel ders imkânı bulacağı Atabey Özel Ders Merkezi okul çağındaki öğrenciler için dersleri kolaylaştırıyor.

Araştırmaların da gösterdiği gibi fazla örnek çözmek geometri alanında kesin başarı getiriyor. Öğrencinin alacağı geometri özel ders ile bu sonucu görmesi mümkün. Çünkü birebir veya grup sınıflarında konu anlatımı sonrası öğretmenlerimiz öğrencilerimize çözemedikleri sorularda da yardım ediyor.

Öğrencilerimiz Geometri özel dersini işledikten sonra kurum içerisinde bulunan, öğretmen gözetimindeki kütüphanelerimizde ders çalışabilir ve soru çözümü yapabilirler. Öğretmenlerimizin geri bildirim sistemiyle çocuğunuzun durum ve gelişiminden haberdar olursunuz.

Size en yakın Atabey Özel Ders Merkezine geldiğinizde uzman kadromuzla buluşacaksınız.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da mail gönderebilir, bizim sizi aramamız için formu doldurabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımıza göz atabilir ve bizi takip edebilirsiniz.

50 TL’den başlayan özel ders fiyatlarımızla kendi ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı incelemeyi unutmayınız.

Geometri Özel Ders Başvuru Formu

Geometri Özel Ders Alabileceğiniz

Atabey Özel Ders Merkezleri

· Ataşehir · Kurtköy
· Avcılar· Maltepe
· Bahçelievler· Pendik
· Beylikdüzü· Soğanlık
· Bostancı· Sultanbeyli
· Cevizli· Topselvi
· Çekmeköy· Tuzla
· Gebze· Ümraniye
· Kartal· Ümraniye 2
· Kazasker· Yenisahra
Atabey'e Sorun