Enter your keyword

Fizik Özel Ders

Fizik Özel Ders

Çocuklarınızın sınavlara hazırlanması, derslerinde daha başarılı olması için tam donanımlı öğretmenlerimizden oluşan Atabey Kurumlarımızda, Fizik Özel Dersi Vermekteyiz.

Fizik özel dersi alanında en iyi şekilde kendisini yetiştirmiş, fiziksel konulara hakimiyeti tam ve öğrenci ile kolay iletişim kurabilen genç ve dinamik kadromuz vermektedir. Fizik özel ders öğretmenlerimizin çoğu birebir ders deneyimli, üniversitelerin fizik öğretmenliği ve fizik bölümlerinden mezun olmuş eğitmenlerden oluşmaktadır.

Öğrencinin, fizik dersi ile ilgili konu eksiği, bilgi yetersizliği veya yanlış öğrenim gibi etkenler fizik dersinden soğumasına neden olabiliyor.

Öğrenciler genelinde fizik dersinde konuları tek seferde kavramakta zorluk yaşadıklarından öğrenim hayatlarının belirli dönemlerinde özel ders  alma ihtiyacı duyabilirler. Bizim amacımız öğrencilerimizin fizik özel ders programı ile hızlı bir şekilde sorun çözebilme becerisine sahip olmasını sağlamak.

Öğrencilerimize gerek okul sınavlarında gerekse hız ve becerilerini ölçen diğer tüm sınavlarda çıkabilecek fizik dersi ile ilgili sorular hakkında pratik bilgiler öğreterek, soru çözümü konusunda beceri ve hız kazanmasını sağlıyoruz.

45 TL’den başlayan ders fiyatlarımız için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Fizik Özel Ders Başvuru Formu

Fizik Özel Ders Alabileceğiniz Atabey Merkezleri

· Ataşehir  · Kurtköy
· Avcılar · Maltepe
· Bahçelievler · Pendik
· Beylikdüzü · Soğanlık
· Bostancı · Sultanbeyli
· Cevizli · Topselvi
· Çekmeköy · Tuzla
· Gebze · Ümraniye
· Kartal · Ümraniye 2
· Kazasker · Yenisahra

İstanbul genelinde Atabey Özel Ders olarak her seviyedeki öğrenciye hitap edebilecek deneyimli öğretmenlerle kaliteli bir eğitim vermekteyiz. Öğrenciniz Fizik dersini kalıcı olarak öğrenmek istiyorsa sizleri Atabey Özel Ders Merkezlerine bekliyoruz.

Atabey'e Sorun