Blog

Etüt Merkezleri Çalışma Saatleri

Etüt merkezleri birçok anlamda öğrencilere yardımcı olan takviye kuruluşlardan bir tanesidir. Sadece öğrencilere değil velilere de yardımcı olur. Özellikle velilerin, öğrencileri hakkında eğitim süreçlerine dahil olma ve yapılan geri bildirimlerle gelişim takibi yapabilmesi bakımından önemlidir. Etüt merkezleri çalışma saatleri belirler, ders çalışma programları yapar, öğrencilere eğitim danışmanı atayarak takibini sağlar. Eğitim hayatını tamamen olumlu etkiler. Hem okul sınavlarına destek olmaktadır hem de çok önemli olarak görülen üniversite sınavına hazırlık sürecinde fazlasıyla olumlu etkileri görülmektedir. Geleceğini olumlu ve istediği doğrultuda şekillendirmek isteyenler için etüt merkezleri bir basamak olarak görülebilir. Özel dersler, grup dersleri alınabilir, eksikler de tamamlanabilir.

Etüt Merkezlerinin Sunmuş Olduğu Pozitif Durumlar

Etüt merkezlerine başvuru yapıldığı takdirde beraberinde kişi, birçok avantajdan yararlanabilmektedir. Öncelikle öğrenciye özel ya da grup dersleri verilir. Bu dersler genel konular hakkında olabilir, eksikleri tamamlamaya yönelik de gerçekleştirilebilir. Öğrencilerin bazıları özgüven problemi olan kişilerdir. Bu nedenle derste aktif olamayabiliyor, anlamadığı soruları soramayabiliyor. Ancak birebir yani özel derslerde öğrencilerin direkt soru sorma imkanı bulunuyor. Ayrıca zaman kaybı yaşanmıyor, öğrencilerin anladığı konularda hızla geçiş yapılıyor. Öğrencilere programlar, çalışma saatleri hazırlanıyor. Kısacası ne yapacağını bilmeyen öğrenciler için etüt merkezleri bir çözümdür. Ayrıca kütüphane çalışmaları ile kurumlarımızda ders saati dışında çalışma alışkanlığı kazanmak için ders çalışmaya devam edilebilir ve kütüphane görevlisi öğretmenlerimize takıldıkları yerleri sorabilirler.

Etüt Merkezlerinde Öğrencilerin Alabileceği Hizmetler

Kişi etüt merkezine kayıt olduğu zaman ona bir eğitim danışmanı atanır. Eğitim danışmanı her açıdan öğrenciyi denetler, eksiklerini görmesini sağlar, psikolojik anlamda da yanında olur. Eğitim danışmanı dışında özel etüt saatleri ve mekanları belirlenir. Böylece öğrencinin aktif olarak ders çalışması sağlanmaktadır. Düzenli olarak yapılan bu etütler sayesinde öğrenci istediği gibi çalışma imkanı yakalar. Ayrıca deneme sınavları yapılmaktadır. Bu deneme sınavları sayesinde öğrenci bol bol soru çözümü yaparak pratik kazanmaktadır.

Atabey Özel Ders Çalışma Saatleri

Etüt merkezlerinde grup dersleri ya da özel dersler alınabilir. Bunu tercih etmek tamamen kişinin elindedir. Bireysel olarak alınan dersler daha avantajlı olmakla birlikte grup dersleri daha uygun fiyatlıdır. Grup derslerinde ise 6, 8, 12 kişi olmaktadır. Tercih öğrenci ve velisine kalmaktadır. Şubelerimiz resmi tatiller hariç diğer günlerde Pazartesi hariç diğer günler açıktır. Hafta içi genel olarak sabah 11’de açılıp akşam 19:30 – 20:00 gibi kapanırken hafta sonu ise sabah 09:00 akşam 20:00 saatlerine kadar hizmet vermektedir. 

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Atabey YazılarıAtabey


Özel Ders Blogu YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama