Atabey’de Erken Kayıt Fırsatı

Atabey’de Erken Kayıt Zamanı

Atabey ailesi olarak 2011 yılında özel öğretim kurumları arasında yerimizi aldık. Resmi kurumlarca onaylanan hizmet kalitemiz ve ödün vermediğimiz ilkelerimiz sayesinde günden güne büyüyoruz.

Deneyimli ve dinamik öğretmen kadromuzla özel ders ve sınavlara hazırlıkta birebir çalışma dönemini başlattık. Rehberlik alanında yapılan özel çalışmalarla öğrencilerimizin akademik gelişimlerini takip ediyoruz.

Kurslarımızda ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik okul derslerine yardımcı programlar düzenlenmektedir. Kişiye özel tasarım sınıflarda birebir öğretmen eşliğinde ders yapılmaktadır.

 • Ücretsiz Tanışma Dersi
 • Birebir Özel Sınıflar
 • Ekonomik Fiyatlar
 • Farklı Ödeme Seçenekleri
 • Branş Çeşitliliği
 • Her Düzeyde Eğitim
 • Öğrenci Takibi
 • Veli Bilgilendirme Sistemi
 • Yazılı Çalışmaları
 • Kütüphane Ortamı
 • Soru Çözümleri
 • Grup Ders Tekrarları

Atabey’de Haziran Fırsatları

Atabey Özel Ders Merkezi erken kayıt kampanyası devam ediyor. Ağustos sonuna kadar uzatılan kampanyamızda size sunulan özel fırsatlar aylık olarak değişmektedir. Siz de Atabey’de takviye eğitim hizmetinden yararlanmaya başlamak için acele edin. Öğrenciniz için dilerseniz bire bir özel ders, dilerseniz 2’li veya 3’lü özel ders eğitimlerini tercih edebilirsiniz.

Atabey’de Yazılı Çalışmaları

Atabey Eğitim Kurumları olarak öğrencilere okul yazılılarından önce şubelerimizde örnek yazılı çalışmaları yapıyoruz. Yapılan yazılı çalışması sonucunda velilerimize ve öğrencilerimize geri dönüş yaparak varsa hataları veya tekrarlaması gereken konularla ilgili bilgi veriyoruz. Böylece öğrencimiz okul yazılısı olmadan eksiklerini giderip akademik olarak başarısını arttırmış oluyor. Aynı zamanda yazılı stresini ve bunun neticesinde oluşabilecek özgüven kaybını hiç yaşamamış oluyor.

Kampanya kontenjanı sınırlı olduğundan iletişim formunu dolduran ya da şubelerimizden randevu alan ailelere öncelik sağlanacaktır.

Erken kayıt kampanyasındaki ekonomik fiyatları kaçırmamak ve bize ulaşmak için 0216 706 50 25  numarasından hemen randevu* alabilirsiniz.

* Mesai saatleri ( 09:00-18:30 ) içinde telefon ile randevu alabilirsiniz

** Mesai saatleri dışında iletişim formunu doldurarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

2020 – 2021 Eğitim ve Öğretim Yılı Erken Kayıt Fırsatları

Erken kayıt süresi boyunca geçerli olacak fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için okula takviye ve sınavlara hazırlık olarak kullanabileceğiniz derslerin paketlerini siz oluşturabilirsiniz.

Kişinin kendi ihtiyacına göre belirlediği branş çeşitleri ve ders sayısı ile kişiye özel program oluşturulacaktır. Ayrıca grup olarak gelen öğrencilerimize ekonomik fiyatlar uygulanabilir.

Tüm Şubelerimizde Geçerli Erken Kayıt Kampanyası

İstanbul ve Gebze’de bulunan tüm şubelerimizde geçerli olacak kampanyamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şubelerdeki erken kayıt seçeneklerinden yararlanmak için mutlaka şubemizdeki yetkililer ile görüşebilirsiniz. Öğrencinin akademik seviyesine uygun program çıkarmanıza yardımcı olacak müdürümüz ve öğretmenlerimiz şubelerimizde hazır bulunmaktadır.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.