Enter your keyword

Atabey’de Erken Kayıt Fırsatı

Atabey’de Erken Kayıt Zamanı

Atabey ailesi olarak 2011 yılında özel öğretim kurumları arasında yerimizi aldık. Resmi kurumlarca onaylanan hizmet kalitemiz ve ödün vermediğimiz ilkelerimiz sayesinde günden güne büyüyoruz.

Deneyimli ve dinamik öğretmen kadromuzla özel ders ve sınavlara hazırlıkta birebir çalışma dönemini başlattık. Rehberlik alanında yapılan özel çalışmalarla öğrencilerimizin akademik gelişimlerini takip ediyoruz.

Kurslarımızda ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik okul derslerine yardımcı programlar düzenlenmektedir. Kişiye özel tasarım sınıflarda birebir öğretmen eşliğinde ders yapılmaktadır.

Atabey Özel Ders erken kayıt kampanyası için okuyunuz

Özel Derste Neden Atabey Seçilmeli?

Kurumumuzda kayıttan son güne kadar önem verdiğimiz öncelik öğrenci merkezli çalışmadır. İlk çalışma programından son derse kadar hepsi öğrencinin akademik seviyesine göre düzenlenir. Kayıt öncesi ücretsiz tanışma dersi sayesinde öğrenci ve veli kurumumuzu tanımış olur. Ayrıca öğretmenimizde öğrencinin akademik seviyesi hakkında bilgi sahibi olup program hakkında velimizi bilgilendirir.

Atabey, aldığınız özel ders paketinin yanında size sunulan hizmetlerle tam bir akademik hazırlık sunar. Şubelerimizde öğrencinin başarısı dışında disiplinli ders çalışma kazanımı da hedeflenir.

İstanbul’da 20 Şubemizi Görmek İçin  atabeyozelders.com/ozel-ders-subelerimiz Bağlantısını Kullanabilirsiniz…

Erken kayıt fırsatında oluşturduğumuz pakette bir çok hizmetten yararlanırsınız. Öğrencinin farklı kazanımlar elde edeceği hizmetler aşağıda belirlenen etkinliklerle sağlanır. Bunlar her şubemizde standartlarımıza uygun şekilde alabileceğiniz hizmetlerdir. Ayrıca şubelerdeki öğrencilerin ihtiyaçlarına göre hazırlanan bireysel ya da grup etkinliklerimiz de mevcuttur. Daha fazla bilgi için şubelerimizde ücretsiz tanışma dersi alabilirsiniz.

 • Ücretsiz Tanışma Dersi
 • Birebir Özel Sınıflar
 • Ekonomik Fiyatlar
 • Çeşitli Ödeme Seçenekleri
 • Branş Çeşitliliği
 • Her Düzeyde Eğitim
 • Öğrenci Takibi
 • Veli Bilgilendirme Sistemi
 • Yazılı Çalışmaları
 • Kütüphane Ortamı
 • Soru Çözümleri
 • Grup Ders Tekrarları

Atabey Ayrıcalıktır

2018 – 2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Erken Kayıt Fırsatları

Kurs merkezimize yeni kaydolacak ya da önceki sezonlardan birinde bizimle olmuş olan öğrencilerimize özel erken kayıt kampanyamız başlamıştır. Erken kayıt süresi boyunca geçerli olacak fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için okula takviye ve sınavlara hazırlık olarak kullanabileceğiniz derslerin paketlerini siz oluşturabilirsiniz.
Kişinin kendi ihtiyacına göre belirlediği branş çeşitleri ve ders sayısı ile kişiye özel program oluşturulacaktır. Ayrıca grup olarak gelen öğrencilerimize ekonomik fiyatlar uygulanabilir. Sınıf durumları müsait olan şubelerde 200’den fazla ders alan öğrencilere yönelik hızlandırılmış kamp olacaktır.

20 Şubede Geçerlidir

İstanbul’da bulunan 20 şubemizde geçerli olacak kampanyamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şubelerdeki erken kayıt seçeneklerinden yararlanmak için mutlaka şubemizdeki yetkililer ile görüşebilirsiniz. Öğrencinin akademik seviyesine uygun program çıkarmanıza yardımcı olacak müdürümüz ve öğretmenlerimiz şubelerimizde hazır bulunmaktadır.

erken kayıt kampanyası
ozel-ders-paketleri-erken-kayit

Erken Kayıt Kampanya Tarihleri

2018 – 2019 eğitim ve öğretim yılı kayıt olacak öğrenciler için kampanyamız 10 Nisan -31 Mayıs tarihleri  arasında geçerlidir. Bu tarihten sonra yeni sezon fiyatları uygulanmaya başlayacağından kampanyayı kaçırmamanızı öneriyoruz. Kampanya kontenjanı sınırlı olduğundan iletişim formunu dolduran ya da şubelerimizden randevu alan ailelere öncelik sağlanacaktır.

Erken kayıt kampanyasındaki ekonomik fiyatları kaçırmamak ve bize ulaşmak için 0216 706 50 25  numarasından hemen randevu* alabilirsiniz.

* Mesai saatleri ( 09:00-18:30 ) içinde telefon ile randevu alabilirsiniz

** Mesai saatleri dışında iletişim formunu doldurarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

*** Şubelerde ücretsiz tanışma dersi ve randevu hafta içi 11:00-19:00 hafta sonu 09:00-19:30 saatleri arasında verilmektedir.

Başvuru Formu

Bize ulaşmak ve randevu almak için  atabeyozelders.com/iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Atabey'e Sorun