Atabey’de Erken Kayıt Fırsatı

Atabey’de Erken Kayıt Zamanı

Atabey ailesi olarak 2011 yılında özel öğretim kurumları arasında yerimizi aldık. Resmi kurumlarca onaylanan hizmet kalitemiz ve ödün vermediğimiz ilkelerimiz sayesinde günden güne büyüyoruz.

Deneyimli ve dinamik öğretmen kadromuzla özel ders ve sınavlara hazırlıkta birebir çalışma dönemini başlattık. Rehberlik alanında yapılan özel çalışmalarla öğrencilerimizin akademik gelişimlerini takip ediyoruz.

Kurslarımızda ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik okul derslerine yardımcı programlar düzenlenmektedir. Kişiye özel tasarım sınıflarda birebir öğretmen eşliğinde ders yapılmaktadır.

 • 2 Ücretsiz  Ders
 • Birebir Özel Sınıflar
 • Ekonomik Fiyatlar
 • Farklı Ödeme Seçenekleri
 • Branş Çeşitliliği
 • Her Düzeyde Eğitim
 • Öğrenci Takibi
 • Veli Bilgilendirme Sistemi
 • Yazılı Çalışmaları
 • Kütüphane Ortamı
 • Soru Çözümleri
 • Grup Ders Tekrarları

BİRE BİR’E HOŞGELDİN PAKETİ
Bire bir özel derse merhaba dediğiniz bu paket size bire bir ders çalışmayla elde edeceğiniz verimi görmek için harika bir fırsat sunuyor. Derslerinize takviye olarak haftada bir saat özel ders imkanından yararlanarak notlarınızda anlamlı bir artış ve verimli çalışma yolunda önemli bir adım atmanızı sağlayacaktır.

SORUNUM TEK DERS PAKETİ
‘Tüm derslerde iyiyim ama o ders yok mu o ders!’ dediğiniz bir ders varsa ‘Sorunum Tek Ders Paketi’ tam size göre. Sizi yoran dersinizi artık sorun olmaktan  çıkaracak bu paketimizle birlikte haftada iki saat söz konusu derse vakit ayırarak çözüme kavuşmanız mümkün olacak. Ayrıca 70 ders kütüphane çalışmasıyla tüm derslerinizi destekleme fırsatı bulacaksınız.

O YIL BU YIL PAKETİ
Sınav vakti geldi çattı! Büyük güne hazırlık çalışmaları hız kazandı diyorsanız ‘O Yıl Bu Yıl Paketimiz’ tam size göre. Sınava hazırlık özen ister, kişiye özel ilgi ister ve alanında uzman öğretmenlerle birlikte ‘bire bir’ çalışma ister. Sınav yolculuğunda sizi hedefinize götürecek yol arkadaşınız olan bu paketle birlikte 200 ders kütüphane çalışması ve akran danışmanlığı sistemimizle sonuca ulaşmak artık çok daha kolay.

GİRİŞ SINAVLARI YAKIN PAKETİ
“LKS, AYT ve TYT sınavlarına şimdiden hazırlanmalıyım” diyen öğrencilerimize özel olarak hazırlanan ‘Giriş Sınavları Yakın Paketi’ ile destek oluyoruz. Sınavlara hazırlık planlı ve programlı çalışma alışkanlığı ile başlar. Bu paketimizle birlikte işini son yıla bırakmak istemeyenlere özel bir çalışma imkanı sunuyoruz. Paketin içerisinde yer alan 200 derslik kütüphane çalışmasıyla birlikte başarınıza başarı katacaksınız.

VERİMLİ ÇALIŞMA PAKETİ
Verimli çalışma alışkanlığı edinmek isteyen öğrencilerimize özel hazırlanmış ‘Verimli Çalışma Paketi’ ile artık başarıya çok daha yakınsınız. Planlı ve programlı çalışma alışkanlığını rahatlıkla edinebileceğiniz bu paketimizle birlikte sisteminizi oluşturmak ve oturtmak mümkün olacak. 135 ders kütüphane çalışmasıyla birlikte öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz.

OKUL BAŞARISI CEPTE PAKETİ
“Okulda başarımı arttırmak istiyorum ya da daha başarılı olacağım” diyorsanız doğru paketi seçtiniz. Okuldaki başarınızı arttırma konusunu sürekli hale getirmek istiyorsanız haftada 4
saatlik özel ders takviye eğitimiyle artık her şey daha kolay olacak. 135 ders kütüphane çalışmasıyla birlikte başarınıza başarı katacağınız ‘Okul Başarısı Cepte Paketi’ sizleri bekliyor.

TEMEL MATEMATİK PAKETİ
Matematiği anlamanın sorun olmaktan çıktığı günler artık çok yakın. Bir adım ötenizde sizi matematikle uzlaştıracak ‘Temel Matematik Paketi’ ile matematik en yakın arkadaşınız olabilir. Haftada üç saat vakit ayırarak en doğru ve en kısa yolla matematiği öğrenebilirsiniz. Ayrıca paketimize dahil olan 95 saat kütüphane çalışması ile birlikte notlarınızdaki anlamlı artışı sürdürülebilir hale getirmeniz mümkün olabilir.

2019 – 2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Erken Kayıt Fırsatları

Kurs merkezimize yeni kaydolacak ya da önceki sezonlardan birinde bizimle olmuş olan öğrencilerimize özel erken kayıt kampanyamız başlamıştır. Erken kayıt süresi boyunca geçerli olacak fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için okula takviye ve sınavlara hazırlık olarak kullanabileceğiniz derslerin paketlerini siz oluşturabilirsiniz.

Kişinin kendi ihtiyacına göre belirlediği branş çeşitleri ve ders sayısı ile kişiye özel program oluşturulacaktır. Ayrıca grup olarak gelen öğrencilerimize ekonomik fiyatlar uygulanabilir. Sınıf durumları müsait olan şubelerde 200’den fazla ders alan öğrencilere yönelik hızlandırılmış kamp olacaktır.

33 Şubede Geçerli Erken Kayıt Kampanyası

İstanbul ve Gebze’de bulunan 33 şubemizde geçerli olacak kampanyamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şubelerdeki erken kayıt seçeneklerinden yararlanmak için mutlaka şubemizdeki yetkililer ile görüşebilirsiniz. Öğrencinin akademik seviyesine uygun program çıkarmanıza yardımcı olacak müdürümüz ve öğretmenlerimiz şubelerimizde hazır bulunmaktadır.

Erken Kayıt Kampanya Tarihleri

2019 – 2020 eğitim ve öğretim yılı kayıt olacak öğrenciler için kampanyamız 01 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri  arasında geçerlidir. Bu tarihten sonra yeni sezon fiyatları uygulanmaya başlayacağından kampanyayı kaçırmamanızı öneriyoruz. Kampanya kontenjanı sınırlı olduğundan iletişim formunu dolduran ya da şubelerimizden randevu alan ailelere öncelik sağlanacaktır.

Erken kayıt kampanyasındaki ekonomik fiyatları kaçırmamak ve bize ulaşmak için 0216 706 50 25  numarasından hemen randevu* alabilirsiniz.

* Mesai saatleri ( 09:00-18:30 ) içinde telefon ile randevu alabilirsiniz

** Mesai saatleri dışında iletişim formunu doldurarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

*** Şubelerde ücretsiz 2 ders ve randevu hafta içi 11:00-19:00 hafta sonu 09:00-19:30 saatleri arasında verilmektedir.

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.