Atabey’de Erken Kayıt Fırsatı

Atabey’de Erken Kayıt Zamanı

Atabey ailesi olarak 2011 yılında özel öğretim kurumları arasında yerimizi aldık. Resmi kurumlarca onaylanan hizmet kalitemiz ve ödün vermediğimiz ilkelerimiz sayesinde günden güne büyüyoruz.

Kurslarımızda ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik okul derslerine yardımcı programlar düzenlenmektedir. Kişiye özel tasarım sınıflarda birebir öğretmen eşliğinde ders yapılmaktadır.

Deneyimli ve dinamik öğretmen kadromuzla sınavlara hazırlıkta birebir ve grup çalışma dönemini başlattık. Rehberlik alanında yapılan özel çalışmalarla öğrencilerimizin akademik gelişimlerini takip ediyoruz.

 • Özel Ders (Birebir -2li – 3lü)
 • VIP Gruplar (6 Kişilik)
 • Butik Sınıflar (12 Kişilik)
 • Branş Çeşitliliği
 • Her Düzeyde Eğitim
 • Öğrenci Takibi
 • Veli Bilgilendirme Sistemi
 • Yazılı Çalışmaları
 • Kütüphane Ortamı
 • Soru Çözümleri
 • Grup Ders Tekrarları
 • Yaz Kampı
 • Sömestr Kampı
 • Matematik Kampı

Atabey’de Dönem Fırsatları

Atabey Özel Ders Merkezi erken kayıt kampanyası devam ediyor. Mayıs sonuna kadar uzatılan kampanyamızda size sunulan özel fırsatlar aylık olarak değişmektedir. Siz de Atabey’de takviye eğitim hizmetinden yararlanmaya başlamak için acele edin. Öğrenciniz için dilediğiniz branşlarda özel ders alabilir ya da seviyelere göre oluşturulmuş gruplara dahil olabilirsiniz.

Atabey’de Kitaplar

İlkokul yıllarından sonra her sene farklı dersler ve konular müfredata eklenir. Bu nedenle öğrenciler belli senelerde bazı derslerde daha çok dikkat etmelidir. Bunu göz önünde bulunduran uzmanlarımız sınıf seviyelerine en uygun kitapları sizin için belirledi. Okul derslerine ve sınavlarına hazırlık sürecinde %100 yararlı yayınlarla Atabey’de tanışacaksınız.

Ortaokul ve lise seviyelerindeki öğrencilerimiz özel ya da grup fark etmeksizin kaydolduğu herhangi bir programla kitap setlerini almaya hak kazanacak. Sene içinde takibi yapılacak konu anlatımları, soru çözümleri, yazılı çalışmaları için yardımcı kaynak önermelerimiz de olacak.

Atabey’de Denemeler

Kritik yıllardan biri olan 71 ve 11. Sınıf gibi seviyelerde düzenli denemeler yapılarak öğrenci seviyesi tespit edilecek. Ayrıca sınava hazırlık sürecindeki öğrenciler için Türkiye çapında düzenlenen denemelere katılma olanağı sunulacak.
Düzenli denemelerle öğrenci öğrenme güçlüklerinden, konu eksiklerine kadar birçok konu saptanacak ve müdahale için karneyi beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Atabey’de Yazılı Çalışmaları

Atabey Eğitim Kurumları olarak öğrencilere okul yazılılarından önce şubelerimizde örnek yazılı çalışmaları yapıyoruz. Yapılan yazılı çalışması sonucunda velilerimize ve öğrencilerimize geri dönüş yaparak varsa hataları veya tekrarlaması gereken konularla ilgili bilgi veriyoruz. Böylece öğrencimiz okul yazılısı olmadan eksiklerini giderip akademik olarak başarısını arttırmış oluyor. Aynı zamanda yazılı stresini ve bunun neticesinde oluşabilecek özgüven kaybını hiç yaşamamış oluyor.

Online Öğrenci Takibi

Öğretmen-Veli-Öğrenci için geliştirdiğimi uygulama sayesinde iletişim asla kopmayacak. Online platformlarımız sayesinde ders programı, yoklamalar, sınav sonuçları, geribildirimlerden anında haberdar olabileceksiniz.

Öğrencenizle ilgili her an öğretmenle görüşebilecek durumundan haberdar olmak için sınav sonuçlarını beklemek zorunda kalmayacaksınız. Atabey’de tam destek sağlanan bir öğretim süreci yaşayacaksınız.

Tanışmaya Özel Fırsatlar

Atabey Eğitim kurumlarında ilk defa ders alacak öğrencilerimiz için hazırladığımız kampanyaların detayları işte şöyle:

Özel ders 85 ₺ yerine sadece 80 ₺ ayrıca öğrencinize özel paket oluşturmak için tıklayınız…

Kampanya kontenjanı sınırlı olduğundan iletişim formunu dolduran ya da şubelerimizden randevu alan ailelere öncelik sağlanacaktır.

Erken kayıt kampanyasındaki ekonomik fiyatları kaçırmamak ve bize ulaşmak için 0216 706 50 25  numarasından hemen randevu* alabilirsiniz.

* Mesai saatleri ( 09:00-18:30 ) içinde telefon ile randevu alabilirsiniz

** Mesai saatleri dışında iletişim formunu doldurarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

2021 – 2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Erken Kayıt Fırsatları

Erken kayıt süresi boyunca geçerli olacak fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için okula takviye ve sınavlara hazırlık olarak kullanabileceğiniz derslerin paketlerini siz oluşturabilirsiniz.

Kişinin kendi ihtiyacına göre belirlediği branş çeşitleri ve ders sayısı ile kişiye özel program oluşturulacaktır. Ayrıca grup olarak gelen öğrencilerimize ekonomik fiyatlar uygulanabilir.

Tüm Şubelerimizde Geçerli Erken Kayıt Kampanyası

İstanbul ve Gebze’de bulunan tüm şubelerimizde geçerli olacak kampanyamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şubelerdeki erken kayıt seçeneklerinden yararlanmak için mutlaka şubemizdeki yetkililer ile görüşebilirsiniz. Öğrencinin akademik seviyesine uygun program çıkarmanıza yardımcı olacak müdürümüz ve öğretmenlerimiz şubelerimizde hazır bulunmaktadır.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.