Enter your keyword

Dershane Fiyatları

Dershane Fiyatları

Öğrencilerin okul içinde aldıkları teorik bilgileri test ortamında kullanmaları her zaman güç olmuştur. Bu nedenle bilinçli veliler her zaman takviye noktasında öğrencilere destek aramaktadır. Velilerin eski sistemlerde düzenli şekilde takviye aldığı kurumlar dershaneler ve kurslardı. Okulun küçük bir kopyası olan bu tür kurumlar öğrencilerin yoğun şekilde bilgi almasını sağlıyordu. Ayrıca test ve sınavlar için gerekli teknikleri öğreterek pratik kazandırıyorlardı.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için
atabeyozelders.com/tarihce

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Birebir ders fiyatlarımızı görmek için
atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlar

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul’da olan şubelerimizi görmek için
atabeyozelders.com/ozel-ders-şubeler 

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Dershane Fiyatları

Türkiye’nin cazibe merkezi haline gelen İstanbul’da dershane fiyatları son zamanlarda fahiş fiyatlarla göze çarpıyordu. Sektör içindeki rekabet ve reklam gücü sayesinde kurumlar arasındaki farklar kendini gösteriyordu. Özellikle ilçe merkezlerine yakın kurumlarda dikkat çeken fiyat artışları velileri alternatiflere yöneltti. Butik dershane ya da birebir ders gibi hızlı çözümler velilere dönemi bitirmek için gerekliydi. Dershane fiyatları artışından dolayı ilerleyen yıllarda dershanelere düzenlemeler geldi. Fakat eğitim sistemi değişmediği için takviye ihtiyacı bitmedi. Veliler özellikle ortaokul ve lise yıllarında başka yöntemlere başvurmak zorunda kaldı

Lise Dershane Fiyatları

İyi bir üniversite kazanmak için lisenin son yıllarında dershane fiyatları her veli için ödenmesi gereken bir ücretti. İki sene hazırlanan bir insan çok rahat bir yıllık özel üniversite parası ödemiş oluyordu. Devlet üniversitesi kazanmak için bunu göze alan öğrenci ve veliler daha sonraki yıllarda dershanelerin kaldırılması ile okul içindeki kurslara yöneldiler. Öğrencilerin ders öğretmenleri okul çıkışı ya da hafta sonu dersler vererek sınava hazırlık için çalışma başlattılar. MEB gözetiminde okullarda açılan bu takviye derslerin fiyatları diğer kurslara nazaran ödemesi daha kolaydı. Velilerin bir kısmı buna yöneldi.

Öğrenciler için zor olan dershane zamanları artık sona erdi. Bir çok okulun tam gün olmasından sonra aileler bu tür takviye için bireysel destek alma yolunu seçtiler. 

Birebir Ders Fiyatlarımız

özel ders ücretleri

Birebir Ders Sayısı ve Ücretlendirme

birebir ders fiyatları

HENÜZ YORUM YOK

Yorumunuz

Your email address will not be published.

14 − four =