Enter your keyword

Çekmeköy’de Özel Ders, Etüt Merkezi Veya Dersane İhtiyacınız Mı Var?

Çekmeköy, Dudullu, Sarıgazi, Taşdelen, Madenler tarafında oturuyorsanız ve öğrenciniz için İngilizce kursu, dersane, özel ders öğretmeni, okul derslerine takviye ya da etüt merkezi arıyorsanız size bir müjdemiz var. Atabey Eğitim Kurumları’nın Çekmeköy Özel Ders Merkezi açıldı. Artık okula takviye, sınavlara hazırlık, yazılı çalışmaları için dersane, etüt merkezi ya da özel kurs merkezi aramanıza gerek kalmadı. Tüm ders takviyeleri ve sınav çalışmaları için Atabey Özel Ders Merkezi Çekmeköy Şubesi size yeter.

Çekmeköy Özel Ders Merkezi’nde yeni sınav sistemi hakkında aklınıza takılan her soruya yanıt bulabilirsiniz. İstediğiniz derslerden özel ders alıp çocuğunuzun okul derslerine destek olabilirsiniz.

Özel Ders Başvuru Formu

LGS veya TEOG, YKS-TYT veya YGS-LYS sınavlarına hazırlık çalışmalarınızı özel ders merkezimizde yapabilirsiniz.

Dersaneler ve etüt merkezlerinin kapatılması, İngilizce kursu ve özel kursların yapısının değiştirilmesi takviye kurum bulma işini çok zorlaştırdı. Üstüne birde yeni sınav sisteminin gelmesi velilerdeki soru işaretlerini arttırdı. Takviye kurumlara harcanan ücretler giderek artmaya başladı. Bütün bu sorulara cevap verebilecek ve takviye konusundaki ihtiyaçlarınızı ekonomik bir şekilde çözebilecek Çekmeköy Özel Ders Merkezi artık size daha yakın.

Bütün bu sınav hazırlıklarını ya da ara sınıf takviyelerini  Çekmeköy’de dersane, etüt merkezi veya kurs merkezi aramadan tek bir eğitim kurumundan alabilseydiniz ve bu hizmet size özel ders konsepti ile sunulsaydı nasıl olurdu?

Çekmeköy’de bütün sınava hazırlık süreçlerinde yanı başınızda tüm bu hizmetleri size özel eğitim formatında verebilecek kurumsal bir eğitim kurumu var; ATABEY ÖZEL DERS MERKEZİ. 

Atabey Özel Ders Merkezleri’nde Alabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

Öğrencilerimizin Gözünden;

“Sınavlara hazırlıkta alan ağırlıklı paket aldım rahat ettim.”
Talha KOÇAK

Eğitim Paketinizi Kendiniz Oluşturun

Bütün sınavlara hazırlık, okul derslerine takviye ihtiyaçlarınıza özel ders konseptiyle cevap vermeyi hedefleyen Çekmeköy Özel Ders Merkezi, kişiye özel olarak hazırlanan programlar sayesinde sadece ihtiyacınız olan derslerden ve ihtiyacınız kadar ders almanızı sağlıyor. Bu sayede öğrenciniz sadece Matematik dersinden takviye istiyorsa Fen ve Teknoloji, İngilizce ve Türkçe derslerine para ödemiyorsunuz. Üstelik öğrencinizin haftalık özel ders ihtiyacı kadar ders yapılır. Hem verimli hem ekonomik derslerle öğrenciniz takviye ihtiyacını karşılamış olur.

12. Sınıfta Öğrenciniz Var TYT’ye Mi Hazırlanıyor?

Eğer öğrenciniz üniversite hazırlık (eski sistemde YGS-LYS) YKS-TYT sınavlarına hazırlanıyorsa, Kimya ve Biyoloji değil de sadece Matematik ve Fizik derslerinden yardım almak istiyorsa Çekmeköy Özel Ders Merkezi size uygun bir paket oluşturacaktır. Öğrenciniz de ihtiyacı olmadığı derslerle uğraşmayıp sadece takviye istediği derslere odaklanacaktır.

Esnek Paket Alın Size Zaman Kalsın…

Şubemizde Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, İngilizce, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Edebiyat gibi okul sınavlarında ve kurum sınavlarındaki tüm branşlara ders verilir. Öğrencilerin birebir ilgi ve alaka ile hazırlandıkları bu süreçte başarıyı yakalıyorlar. Özel ders yöntemini kurumlarda el almamız buna en önemli katkıyı sağlıyor. Ayrıca kütüphanemiz sayesinde öğrenci tam odaklı çalışıyor. Öğretmen gözetiminde ödevlerini tamamlar, testlerini çözer. Yardım gerektiğinde yanı başında kütüphane sorumlu öğretmeni yardımcı olmaktadır.

Atabey Özel Kurs Merkezi İle İlgili Diğer Videolarımızı Buradan İzleyebilirseniz…

50 TL’den başlayan ders fiyatlarımız için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Çekmeköy ilçesinde ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini sınavlara hazırlayan şubemiz bulunmaktadır. Bizi tercih eden öğrencilerimizin okullarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz

İlkokullar
Çamlık ilkokulu
Ahmet Keleşoğlu İlkokulu
Ortaokullar
Mimar Sinan Ortaokulu
Sarıgazi Ortaokulu
Ayşe Çarmıklı Ortaokul
Liseler
Özden Cengiz Anadolu Lisesi
Tunç Çapa Anadolu Lisesi
Madenler Meslek Lisesi

Ayrıca sizin için hazırladığımız blog yazılarımızı incelemenizi tavsiye ederiz. Özel ders alanında uzman öğretmen ve yöneticilerimizin tavsiyelerinden oluşan serimizi kaçırmanızı istemeyiz. Aşağıda gördüğünüz resimlerden özel ders blogumuza ulaşabilirsiniz. İyi okumalar…

Atabey'e Sorun