Blog

Çocuklarının daha iyi eğitim almasını isteyen veliler etüt merkezlerine yöneliyor. Özellikle bazı derslerde geri kalmış öğrenciler için etüt merkezlerine gitmek zorunlu bir hal alıyor. İstanbul Çekmeköy etüt merkezleri arasında seçim yaparken kaliteli eğitim ve ekonomik fiyatlar, velilerin önceliği oluyor.

Günümüz eğitim sektöründe uygun fiyatlı fırsatları yakalamak ise  hiç kolay değildir. Durmadan artan kitap fiyatları, özel ders fiyatları velileri maddi açıdan yıpratıyor. Öğrencilerin ise eğitim hayatı olumsuz etkileniyor. Tüm bu sıkıntılara karşı Atabey Özel Ders Merkezi olarak farklı bir hizmet sunuyoruz. Öğrencilere, sıkıntılı oldukları derslerde birebir ders alma imkanı sağlıyoruz.

Verimli Ders Nasıl Olur

Saatlerce ders alıp eğitimlerine hiçbir katkı sağlayamayan öğrenciler olabilir. Bu sadece öğrenciden kaynaklanan bir sorun değildir. Saat sayısının çeşitli olması, saatlerin çok yoğun olması başarılı bir eğitim verildiği anlamına gelmez. Bazen 10 saatte alınacak ders verimi 1 saatte de alınabilir. Bunun için uygun çalışma koşulları ve yetenekli öğretmenler olmalıdır.

Atabey Özel Ders Merkezleri’nde öğrenciler uzman öğretmenlerimiz sayesinde kısa sürede çok verim alabilirler. Dersler, öğrencilerin sorunlu olduğu derslerin birebir verilmesi ile gerçekleşir. İsteğe bağlı olarak ikişer, üçer kişilik gruplarda da eğitim alınabilir. Alınan toplam ders sayısı arttıkça ders başına düşen ücret 45 tl gibi düşük bir ücret olmaktadır.

Çalışma koşullarımız, verdiğimiz eğitim ve ekonomik ücretlerimiz ile öğrencilerin eğitim hayatında zorluk yaşamamaları için çalışıyoruz. Öğrenci odaklı eğitim planları geliştirerek bu konuda uzman kişilerden bilgiler alıyoruz.

Çekmeköy’de Eğitim ve Çekmeköy Etüt Merkezleri

İstanbul Çekmeköy’de yaşayanlar, çocuklarını evlerine yakın bir yerde etüt merkezine göndermek isteyebilir. Çekmeköy etüt merkezleri arayışında birçok veli yüksek fiyatlardan dolayı sıkıntı yaşar. Atabey Özel Ders Merkezleri’nde ise ekonomik fiyatlı birebir ders imkanları bulabilirler.

Çocuğun zaten başarılı olduğu dersleri tekrar tekrar alması yerine sorunlu olduğu dersleri düşük ücretlerle almasını tercih edebilirler. Özel ders mantığı ile hareket eden kurumumuzda, öğrencilerin başarılı olmaları için öğrenciye özel planlamalar yapılır.

Çekmeköy etüt merkezleri arayışınızda Atabey Çekmeköy Özel Ders Merkezi olarak, bütün ihtiyaçlarınıza kurumsal olarak hizmet vermek üzere sizi bekliyoruz…

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Atabey YazılarıAtabey


Özel Ders Blogu YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama