Enter your keyword

Biyoloji Özel Ders

Biyoloji Özel Ders

Biyoloji; canlıları çevremizi ve canlıların yaşamlarını öğrenmemizi sağlayan çok önemli bir bilim dalıdır.

Öğrencilerin sayısal dersler arasında en sevdiği fakat ezber gerektiren konularında en çok zorluk yaşadıkları derstir. Biyoloji dersinin öğrenciye öğretilmesi için en önemli faktör mutlaka öğretmendir. Biyoloji dersini anlatmak kolaydır. Biyolojiyi sevdirebilmek emek, çaba ve gayret gerektirir. Kendine güvenen bir öğretmenin kendine has  anlatım tarzı olması gerekir.

Biyoloji özel dersi anlatan öğretmenin kesinlikle alanında uzman olması gerekir. Öğrencisinde merak uyandırarak sevdirerek şaşkınlık oluşturacak bilgiler vererek anlattığı konuyu öğrenciyi içerisine çekmeye başaracak şekilde hikayeleştirme yapabilmesi gerekir.

Her öğrencinin alt yapısı bilgi birikimi, derse hazır bulunuşluk seviyesi farklılık gösterebilir. Biyoloji özel derste uzman bir öğretmenin öğrenciyi derse bağlayıcı anlatım tarzıyla adapte etmesi gerekir.Biyoloji dersini ezber yapmadan öğrenmek istiyorsanız, size özel hazırlanan eğitim programları ve öğrencinin seviyesine en uygun anlatımları ile Atabey Biyoloji Özel Ders yanınızda.

45 TL’den Başlayan Ders Fiyatlarımız İçin ATABEYOZELDERS.COM/OZEL-DERS-FİYATLARİ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Biyoloji Özel Ders Başvuru Formu

Biyoloji Özel Ders Alabileceğiniz Atabey Merkezleri

· Ataşehir  · Kurtköy
· Avcılar · Maltepe
· Bahçelievler · Pendik
· Beylikdüzü · Soğanlık
· Bostancı · Sultanbeyli
· Cevizli · Topselvi
· Çekmeköy · Tuzla
· Gebze · Ümraniye
· Kartal · Ümraniye 2
· Kazasker · Yenisahra

Biyoloji dersi ilk bakışta ezber bir ders gibi görünse de, aslında ders içeriğinde püf noktalarının öğrenciye kavratılması ile akılda kalıcılığı daha hızlı ve kalıcı olarak sağlanmış olur. Biyoloji de başarı hedefleyen öğrenciler  ezberlemez; ÖĞRENİR, YORUMLAR ,MANTIK YÜRÜTÜR,HAYATIN İÇERİSİNE DAHİL EDER. Atabey Özel Ders Merkezlerinde öğrencilerimiz ders saatleri dışında öğretmenleri gözetiminde kütüphanelerimizde ders çalışabilir ve sorularla alakalı öğretmenlerinden yardım alabilirler.

Atabey'e Sorun