Blog

Birebir Matematik

Matematik, öğrenciler için çoğu zaman zorlayıcı olabiliyor. Öğrencilerin matematiği sevmeleri, önemini anlamaları açısından öğretmenlere büyük rol düşüyor. Okulda matematik derslerinde başarısız olan öğrenciler, diğer öğrencilerden çekiniyor ve öğretmenlerine soru soramıyorlar. Böyle durumlarda öğrencilerin birebir matematik dersleri almaları doğru olacaktır.

Matematik ilkokul, ortaokul, lise, üniversite gibi eğitim hayatının her aşamasında yer alan önemli bir derstir. Bu yüzden başarılı bir eğitim hayatına sahip olmak için her öğrencinin matematiği belirli bir düzeyde anlaması gerekiyor.

Matematik diğer derslere göre daha zorlayıcı olduğundan, sınavlarda öğrencilerin aldıkları puanlarda belirleyici bir yere sahip oluyor. Matematikte diğer öğrencilere göre daha başarılı olan öğrenciler her zaman bir adım önde oluyorlar.

Uygun Ücretlerle Birebir Matematik Dersi

Veliler, matematiği öğrenme konusunda çocuklarını teşvik etmeli ve eğitimleri için gerekli desteği sağlamalıdır. Atabey Özel Ders Merkezi olarak, verdiğimiz birebir matematik dersleri ile hem öğrencilere hem de velilere yardımcı olmaya gayret ediyoruz. Uygun fiyatlı ders imkanlarımız ile velilerin bütçesini sarsmadan, çocuklarının eğitimini iyileştirmeyi amaçlıyoruz.

Öğrenciler ile iyi iletişim kurabilen, alanında başarılı öğretmenlerimiz sayesinde öğrencilerin matematiğe bakış açısını değiştiriyor, ön yargılarını yıkmalarını sağlıyoruz. Birebir matematik derslerimiz ile öğrenciler kısa sürede matematiği sevmeye ve anlamaya başlıyor.

Öğrenciler, okulda anlamadıkları, eksik kaldıkları konuları, birebir matematik dersi aldıkları öğretmenlerine rahatça sorabiliyorlar. Atabey Özel Ders Merkezi’nde ders veren öğretmenlerimiz, öğrencilerin zorlandıkları konulara yoğunlaşarak, tam anlamıyla konuları kavramalarını sağlıyor. Derslerimizi, saat doldurmak için değil, öğrencilerin gerçekten matematiği öğrenmeleri için veriyoruz.

Atabey Özel Ders Merkezi ile Öğrenmek Çok Kolay

Çocuklarınızın iyi bir geleceğe sahip olmasını istiyor ve okul derslerine takviye olacak dersler ile daha başarılı olacağına inanıyorsanız, Atabey Özel Ders Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. İstanbul’un hemen her yerinde bulunan şubelerimiz sayesinde, evinize yakın olan şubemizi seçerek, çocuğunuzun kaliteli ve güvenilir eğitim almasını sağlayabilirsiniz.

Atabey Özel Ders Merkezi’nde çocuklarınız birebir matematik dersi alabileceği gibi diğer alanlarda da dersler alabilir. Farklı ders ve grup seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


 


Diğer Matematik Yazıları / Matematik


Diğer Sınava Hazırlık Yazıları / Sınava Hazırlık

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama