Blog

Birebir İngilizce Özel Ders

Dünya ülkelerinin ortak dili olan İngilizce günümüzde iyi bir yerde çalışmak için zorunluluk haline gelmiştir. Bu dili öğrenmek isteyenler için ülkemizde birçok birebir İngilizce kursu seçeneği bulunmaktadır. Atabey Eğitim Kurumları olarak şubelerimizde en fazla talep edilen ders İngilizce dersidir.

Bu kurslarda verilen birebir eğitim ve birebir İngilizce sohbetler bu dilin hızlı bir şekilde gelişmesine yardımcı olmaktadır. Temeli öğrenildikten sonra kelimelerin de ezberlenmesi ile öğrenmesi kolay bir dil haline gelen İngilizce akıcı bir şekilde konuşulmaya veya yazılmaya başladığında kişilere birçok kapıyı sonuna kadar açacaktır.

Birebir İngilizce Dersin Faydaları

Ülkemizde ilkokul çağlarında eğitimi başlamasına rağmen çok az kişinin öğrenebildiği İngilizce için birebir eğitim alındığında okul çağlarında yaşanılan müfredata bağlı kalma ve kalabalık gruplarda eğitim alma gibi durumlar yaşanmadığından birebir İngilizce özel ders alan kişinin bu dili yazma ve konuşma becerisi daha hızlı gelişir. Kişinin ihtiyaçlarına göre yapılması ile zaman tasarrufu da sağlanan birebir İngilizce özel ders de kişiler zamanlarını arttırarak kelime ezberleme fırsatı da yakalar. Temel kavramların öğrenilmesi ile geriye pratik yapmak kalan İngilizce dili için özel dersler özellikle eğitmenler ile saatlerce İngilizce sohbetlerin yapılmasına imkan tanıdığı için tercih edilmektedir.

Birebir Özel Ders Eğitimleri Nasıl Verilir?

Birebir İngilizce eğitimlerinde öncelikle çeşitli sınav teknikleri ile kişinin İngilizce seviyesinin ne olduğu ölçülür. Bu seviyeye göre ise eğitmenler sırası ile yazma, konuşma, okuma, dinleme ve gramer eğitimleri ile kişileri İngilizce konusunda tam donanımlı hale getirirler. Tüm eğitimler tamamlandığında ise geriye kalan sohbet etmektir. Eğitmenlerin öğrencileriyle uzun süre İngilizce sohbet etmeleri öğrencilerin hem İngilizceyi kavramalarını hem de daha akıcı şekilde konuşmalarını sağlar. Birebir dersleri kurumsal olarak kurs merkezlerinde almak çalışma disiplini sağlamaktadır.

Birebir Özel İngilizce Dersini Nasıl Alabilirim?

Mutlaka güvenilir ve diplomalı eğitmenlerden alınması gereken bu özel dersin nereden alınacağı konusunda velilere de büyük bir görev düşmektedir. Ana dili gibi İngilizce kullanmak için günümüz eğitim sisteminde zorunluluk haline gelen birebir özel derslerde özellikle konuşma, yazma ve okuma İngilizcesi eğitimi veren kurumlardan ders alınmalıdır.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer İngilizce Yazılarıİngilizce


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama