Beylikdüzü Özel Ders

Beylikdüzü Özel Ders

Sınav sisteminin sürekli değişmesi ile yine herkes şaşkın. Öğrenci ve veliler yeni sistemi anlayamadan bir yenisi ile karşılaşıyorlar. Aynı anda hem öğrencilere yardım etmek hem de sistemi kavramak velilerimiz için yıpratıcı olabiliyor.  Uzman ve dinamik kadrosu ile hizmet veren Beylikdüzü özel ders şubemiz, programıyla yeni sisteme artık hazır.

Ev haricinde bir ortam öğrencinin çalışma disiplini geliştirmesini sağlar. Ayrıca öğretmenin direk konuyu tek öğrenciye anlatması iletişim kanalında oluşacak diğer gürültülerin oluşmasını engeller. Anında cevap alabileceği sorular ile öğrenciler taşları yerine oturtmakta hiç zorlanmazlar.

Diğer birebir ders hizmetlerinin haricinde Atabey’den birebir ders konusunda yararlanmak öğrenciye nitelik ve zaman kazandırır. Çünkü öğrenci düzenli şekilde, aynı saatlerde, sessiz bir ortamda dikkat dağınıklığı olmadan zamanının hepsini verimli şekilde kullanır.

Beylikdüzü Özel Ders Arayanlar

Beylikdüzü özel ders şubemiz merkezi konumu ile komşu ilçeleri, B.çekmece, Esenyurt ve Avcılar’dan özel ders arayışında olan bir çok velinin tercihi olmaktadır. Eğer sizde şubemize rahat ulaşım alternatifleri ile ulaşıp eğitim programı hakkında bilgi almak isterseniz bizi arayabilir ya da aşağıdaki başvuru formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Atabey Özel Ders Merkezleri’nde Alabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

50 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.