Blog

Beylikdüzü Etüt Merkezleri ile Özel Ders

Özel dersin öğrencilere pek çok faydası bulunuyor. Eksik kalınan konular, anlaşılamayan dersler ve sınavlar için özel dersten yardım alan birçok kişi bulunuyor. Bire bir eğitime ihtiyaç duyan öğrenciler için özel ders ideal bir seçenek oluyor. Doğru öğretmen ve özel ilgi sayesinde öğrenci, dersi severek takip ediyor.

Özel ders bireysel çalışan öğretmenlerden, kurumlardan veya etüt merkezlerinden alınabiliyor. İstanbul’da yaşayan öğrencilerin faydalanabilecekleri çok sayıda özel ders seçenekleri bulunuyor. Bu seçenekler arasında öğrenciye en faydalı olanı bulmak için yeterli araştırma yapılmalı.

Özel ders bir kurumdan alınacaksa, kurumun detaylarıyla incelenmesi faydalı olur. İstanbul Beylikdüzü’nde veya çevresinde yaşayan öğrenciler için Atabey Beylikdüzü etüt merkezleri uygun bir seçenek olabilir.

Beylikdüzü Etüt Merkezleri

Özel derse olan ihtiyaç, çoğunlukla liseye ve üniversiteye hazırlık sınavlarında doğuyor. Eksikleri bulunan öğrencilerin kısa sürede kendi başlarına dersleri tamamlaması zor olabiliyor. Okullarında bulunan öğretmenlerin her öğrenciye ulaşması kolay olmuyor. Bu nedenle bire bir eğitimle alınan özel derslerin faydası oldukça fazla oluyor.

Beylikdüzü etüt merkezleri, esnek ders saatleri ve profesyonel kadrosuyla öğrencilere sınavlara hazırlık sürecinde yardımcı oluyor. Aynı zamanda okul derslerinde sıkıntı yaşayan öğrenciler için de uygun bir seçenek.

Özel derse başlayan öğrencinin, dersleri ve sınavları takip edilerek aldığı verimi ölçmek de gerekir. Notlarında ve netlerinde artış varsa ve derse olan ilgisi arttıysa, süreç başarılı geçiyor demektir. Aksi durum söz konusuysa, öğrencinin var olan veriminin daha da düşmemesi için özel derse devam etmesinde ısrar edilmemelidir.

Atabey Beylikdüzü Etüt Merkezi’nde Özel Dersler

Özel ders alma fikri bulunuyorsa, öncesinde iyi bir araştırma yapılması gerektiği biliniyor. Atabey Özel Ders Merkezi olarak öğrencilerin daha başarılı bir eğitim hayatı olmasına yardımcı oluyoruz. Lise ve üniversite sınavlarına hazırlanan, okul derslerine takviye ihtiyacı olan, yabancı dilini geliştirmek isteyen kişilerin ihtiyaçlarına cevap oluyoruz.

Beylikdüzü etüt merkezleri, öğrencinin ihtiyacına yönelik ders programı ve esnek ders saatleri ile hizmet veriyor. Özel derslerimiz hakkında bilgi almak için sitemizi inceleyebilir, sorularınızı telefon veya e mail aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Atabey YazılarıAtabey


Özel Ders Blogu YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama