Enter your keyword

Bahçelievler Özel Ders

Atabey Bahçelievler Özel Ders’te Kurumsallık Farkını Sizde Yaşayın

Bahçelievler’de mi oturuyorsunuz? Belki de semtlerinden birinde Çalışlar, Haznedar, Merter, Şirinevler, Yenibosna, Siyavuşpaşa ya da Hürriyet Mahallesinde oturuyorsunuz. TYTYKS hazırlık için özel ders mi arıyorsunuz?  İngilizce kursu, dersane ya da etüt merkezi mi? LGS ya da eski adıyla TEOG sınavına hazırlanan çocuğunuz mu var? Belki de sadece okul derslerine yardımcı olmasını istediğiniz bir yer arıyorsunuz. Kesinlikle doğru yerdesiniz.

Atabey Eğitim Kurumları Bahçelievler Özel Ders Merkezi eğitim takviye ihtiyaçlarınızın hepsine cevap veriyor. Yeni sınav sistemiyle birlikte YGS-LYS gitti ve yerine TYT-YKS sınavı geldi. TEOG sınavı kaldırıldı yerine yeni sınav sisteminde LGS geldi. Dersane ve etüt merkezleri kapatıldı. Özel takviye kurslarının yapısı değiştirildi. Velilerin kafası bir hayli karıştı. Sizi çok iyi anlıyoruz. Peki şimdi ne yapacaksınız? İşte çözüm;

Özel Ders Başvuru Formu

Atabey Özel Ders Merkezi Bahçelievler Şubesi, İzzettin Çalışlar Caddesinde bütün eğitim takviyesi ve sınava hazırlık çalışmalarınızı özel ders formatıyla hizmetinize sunuyor. TYT-YKS sınavına, LGS sınavına, okul derslerine Atabey Özel Ders Merkezinde hazırlanabilirsiniz. Birebir özel dersin verimiyle aldığınız dersler daha verimli olacak ve bunun yanında tamamen öğrencinize özel programla ihtiyacınız olmayan derslerle uğraşmayacaksınız. Şöyle bir örnek verelim; mesela öğrencimiz YKSTYT sınavına hazırlanan bir sayısal öğrencisi ve Matematik, Fizik derslerinden takviye ihtiyacı duyuyor. Bununla birlikte Kimya, Biyoloji ve Dil Anlatım derslerinde ise gayet başarılıdır. Bu durumda size sadece Matematik ve Fizik dersleri üzerinden bir program oluşturuyoruz ve sizin paranız cebinizde kalırken öğrencimiz de ihtiyacı olmayan derslerle vakit kaybetmiyor.

BAHÇELİEVLER
ÖZEL DERS MERKEZİ

Öğrenciniz Evde Ders Çalışmıyor Mu?

Anne babaların en çok yakındığı konuların başında çocuklarının evde ders çalışmaması vardır. Pek çok öğrenci de buna sebep olarak takıldığı konularda soru sorabileceği kimsenin olmamasını sebep olarak göstermektedir. Atabey Bahçelievler Özel Ders şubesinde aldığınız özel derslerin yanında öğrencimizin bireysel ders çalışıp anlamadığı soruları sorabileceği, okul ödevlerini yapabileceği ve aldığı özel dersleri pekiştirebileceği bir ders çalışma ortamı vardır. Bu sistemde öğrenciler ders çalışırken öğretmen gözetiminde olurlar ve anlamadıkları yerleri sorabilirler. Bu sistemle TYT-YKS, LGS veya okul sınavlarına çalışan öğrenciler eksiklerini daha hızlı kapatmaktadır.

Özel Ders Fiyatları 45 TL Mi?

Evet yanlış okumadınız. YKS-TYT, LGS, okul sınavlarına hazırlık çalışmalarınızı özel ders formatıyla yapabileceğiniz ve bu hizmeti 45 TL’ye alabileceğiniz bir kurum var. Atabey Bahçelievler Özel Ders Merkezi size özel programlarıyla eğitim takviyesi ihtiyaçlarınızı çok ekonomik fiyatlarla karşılıyor. Yapılan programlar öğrencimizin akademik başarısı ve sosyal hayatı göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Size uygun gün ve saatlerde sadece ihtiyacınız olan derslerle takviye ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Özel ders fiyatlarımızı incelemek için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Atabey 20 Şubesiyle Hizmetinizde 

Toplamda 20 şubesi olan Atabey Eğitim Kurumlarının Avrupa Yakasında Bahçelievler, Avcılar ve Beylikdüzü dahil 3 özel ders merkezi vardır. Eğer Avcılar, Beylikdüzü, Bahçelievler tarafında oturuyorsanız ya da metrobüs hattına yakınsanız Atabey Özel Ders Merkezinin eğitim takviyelerinden faydalanabilirsiniz.

  • Okul Derslerine – Okul Sınavlarına Takviye
  • LGS Hazırlık
  • TYT-YKS Hazırlık
  • Yazılı Çalışmaları

Atabey Özel Kurs Merkezi İle İlgili Diğer Videolarımızı Buradan İzleyebilirseniz…

Bizi tercih eden öğrencilerimizin okullarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Liseler
Adnan Menderes Anadolu Lisesi
Bakırköy Anadolu Lisesi

Ayrıca sizin için hazırladığımız blog yazılarımızı incelemenizi tavsiye ederiz. Özel ders alanında uzman öğretmen ve yöneticilerimizin tavsiyelerinden oluşan serimizi kaçırmanızı istemeyiz. Aşağıda gördüğünüz resimlerden özel ders blogumuza ulaşabilirsiniz. İyi okumalar…