Enter your keyword

Bahçelievler Etüt Merkezleri

Bahçelievler Etüt Merkezleri

Günümüzde çoğu öğrenci okul derslerine takviye dersler alıyor. Okulda kalabalık sınıflarda verilen eğitim ile her çocuğun aynı başarıyı yakalaması kolay olmuyor. Bazıları daha çok verim alırken bazıları geri planda kalabiliyor. İstanbul Bahçelievler’de etüt merkezleri arayanlar en çok Atabey Özel Ders Merkezlerini tercih etmektedir.

İstanbul’da birçok şubesi bulunan Atabey Özel Ders Merkezleri, çok sayıda öğrenciye eğitim vermektedir. Eğitim alan öğrenci sayısı ve başarı seviyesini yükselten öğrenci sayımız birbirine yakın olmaktadır. Bu durum derslerimizin verimli olduğunu gösteriyor. Uzman öğretmenlerimiz ile bu başarıyı sürekli kılmak için öğrenci odaklı eğitim vermeye özen gösteriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için
atabeyozelders.com/tarihce

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özel ders fiyatlarımızı görmek için
atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlar

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bahçelievler şubemizi görmek için
atabeyozelders.com/bahcelievler-ozel-ders 
sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bahçelievler Etüt Merkezleri Öğrenci Memnuniyeti ve Başarı

Öğrencilerin bir ortama alışması, benimsemesi her zaman kolay olmuyor. Çalışma alanlarında huzursuz olan öğrencilerin aldıkları eğitim de pek bir fayda sağlamıyor. Bu yüzden öncelikle öğrencilerin benimseyeceği huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmaya dikkat ediyoruz. Eğitim kadromuzu da iletişim yönü kuvvetli öğretmenlerden seçerek, öğrenciler ile başarılı bir iletişim kurulmasını sağlıyoruz.

Öğrencilerin memnuniyeti velileri de memnun ediyor. Bu memnuniyet sınavlara da başarı olarak yansıyor. Bahçelievler etüt merkezleri arayışınızda belki de karşınıza çok seçenek çıkacaktır. Çocuklarınız etüt merkezlerinde, okul eğitimine benzer bir eğitim alabilir. Derslerine mutlaka faydası olacaktır. Ancak Atabey Özel Ders Merkezi’nde öğrenciler ile birebir ders işlendiği için öğrencilerin başarıları da kolaylıkla gözlemlenebilmektedir.

Birebir Ders İmkânı

Atabey Özel Ders Merkezi’nde öğrenciler okulda gördükleri bütün dersleri almak zorunda değiller. Bütün dersleri tekrar tekrar almak öğrenciyi sevdiği ve başarılı olduğu derslerden soğutabilir. Bunun yerine başarısız olduğu, anlamakta zorlandığı dersleri alarak ve bu dersleri sevmesi sağlanarak eğitim verilmesi daha doğru olacaktır.

Bahçelievler etüt merkezleri arayışınız varsa çocuğunuzun kurumsal yapıda eğitim veren, evinize yakın Atabey Özel Ders Merkezleri’nde eğitim almasını sağlayabilirsiniz. Ulaşım sıkıntısı olmadan çocuklarınız merkezimize gelebilir, geri kaldığı derslere göre bir ders planı hazırlanabilir. Dersleri isteğe bağlı olarak birebir ya da ikişer, üçer kişilik gruplarda almak mümkündür.

Ücretlerimiz ders başına 45 tl’den başlayan fiyatlarla, alınan ders sayısına göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

Yorumunuz

Your email address will not be published.

1 × five =

Atabey'e Sorun