Blog

İstanbul büyük bir şehir ve bu yüzden çok sayıda etüt merkezi bulabilirsiniz. Ulaşım sorunu yaşamamak için evinize yakın olan yerleri tercih etmelisiniz. Avcılar’da yaşayanlar, Avcılar etüt merkezleri arasında seçim yaparken yüksek ücretler ile karşı karşıya kalabilir. Günümüzde eğitim ücretleri giderek artmaktadır.

Çocuklarının eve yakın, ekonomik ve kaliteli bir yerde eğitim almasını isteyen veliler, zorlu bir arayış sürecine girer. Okul eğitimlerinin yanında özel derslere ihtiyaç duyan çocuklarının birebir ders imkanlarından yararlanabileceği Atabey Özel Ders Merkezleri’ni tercih eden veliler, çocukları için en doğru kararı vermiş olurlar. Burada eğitim alan çocukların başarı oranları gözle görülecek şekilde değişmektedir.

Atabey Özel Ders Merkezi olarak eğitim anlayışına farklı bir açıdan yaklaşıp, sıradan eğitimlerin aksine çocuklara dersleri sevdiren eğitimler vermekteyiz. İsteğe bağlı olarak birebir özel ders imkanlarımız vardır. Birebir derslerimiz bile oldukça uygun ücretler karşılığında verilmektedir. Ders sayısına göre ders başı ücretimiz 45-75 tl arasında değişiklik göstermektedir.

İstanbul Avcılar’da Etüt Merkezleri

Çocuklarının eğitimi için maddi açıdan zorlanan ailelere Atabey Özel Ders Merkezlerimiz ile ekonomik eğitim olanakları sunuyoruz. Kurumumuzda eğitim alan her öğrencinin başarısı ayrı ayrı gözlemleniyor ve eksikleri varsa en kısa sürede iyileştirmek için çalışma planı hazırlanıyor. Öğrencilerin derslere odaklanmaları için çalışma alanlarımızı da özenle oluşturuyoruz.

Avcılar etüt merkezleri tavsiyeleri alırken Atabey Özel Ders Merkezleri’ni duyabilirsiniz. Etüt merkezlerinin aksine birebir ders olanaklarımız vardır. Kurumumuzda verdiğimiz hizmetten memnun çok sayıda velimiz bulunmaktadır. Verdiğimiz eğitim ve aldığımız karşılık bizi de çok memnun etmektedir. Ders ücretleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Eşit Hizmet Anlayışımız

Avcılar etüt merkezleri fiyatlarını araştırdığınızda karşınıza tutarsız tablolar çıkabilir. Bizde ise kişiye göre değişmeyen, herkese eşit ücretler ile eşit hizmet anlayışı hakim olmaktadır. Her öğrencinin eşit haklardan yararlanacağı sistemi oluşturarak eğitim sektöründe dürüst bir kurum olmaya önem veriyoruz.

Atabey Özel Ders Merkezleri’nde eğitim gören öğrenciler, okul hayatlarındaki olumlu değişimi kısa sürede fark edebilir. Okulda anlamadıkları konuları eğitim merkezimizdeki öğretmenleri ile çalışarak öğrenebilir, sınavlarda da başarılı sonuçlar alabilirler.

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Atabey YazılarıAtabey


Özel Ders Blogu YazılarıÖzel Ders Blogu

Telefon+90 216 706 50 25

   

   Fiyat Hesaplama