Enter your keyword

Ataşehir Özel Ders

Ataşehir Özel Ders

Ataşehir’de veya İçerenköy, Ferhatpaşa, Çamlıca, Yenisahra, Kayışdağı ya da Örnek mahallesinde mi yaşıyorsunuz? Özel derse mi ihtiyacınız var? YKS-TYT hazırlık kursu mu arıyorsunuz? Okul derslerine takviye alabileceğiniz bir kurs merkezi mi yoksa yeni sınav sistemi olan LGS ile lise sınavına hazırlanacak bir etüt merkezi mi arıyorsunuz? Ataşehir’de bütün eğitim ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir kurum var. Atabey Eğitim Kurumları Ataşehir Özel Ders Merkezi ve Yenisahra Özel Ders Merkezi şubeleriyle hizmetinizde… Üstelik eğitim takviyesi ihtiyaçlarınızı çok ekonomik fiyatlarla ve özel ders konseptiyle karşılıyor.

Veli Başvuru Formu

Atabey Özel Kurs Merkezleri’nde özel ders 45 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Üstelik bu özel dersleri kurumsal, disiplinli ve MEB kontrollü şeklinde alacaksınız. Bu kadar ekonomik ve kaliteli olabilir mi diyorsanız Atabey Özel Kurs Merkezleri sizleri ücretsiz tanışma dersine davet ediyor. Gelin hem çocuğunuzun akademik seviyesini ve ders takviye ihtiyaçlarını görün hem de Atabey Ataşehir Özel Ders Merkezinde kurumsal özel dersle tanışın.

Ataşehir Özel Ders Merkezi

ÇOCUĞUNUZ ZEKİ AMA DERS ÇALIŞMIYOR MU?

Cep telefonu, tablet, internet kısaca dijital dünyanın gelişmesiyle öğrencileri evde ders çalıştırmak veliler için giderek zorlaşıyor. Öğrencilerde evde anlamadıkları yerleri soracak kimse bulamadıklarından ders motivasyonları kayboluyor. Atabey Özel Ders Merkezleri’nde öğrencilerimiz özel derslerini aldıktan sonra ya da diğer günlerde öğretmen gözetiminde bireysel ders çalıştırılırlar. Bu sayede özel derste öğrendikleri konuları pekiştirir ve anlamadıkları noktaları öğretmenlerine sorabilirler. Bu hizmet Atabey Özel Ders Merkezi öğrencilerine tamamen ücretsizdir.

İster TYT-YKS, ister LGS, ister sınavlara hazırlık ister okul derslerine takviye olsun, Atabey Özel Ders Merkezleri tüm eğitim ihtiyaçlarınıza cevap verir. İsterseniz ihtiyacınız sadece Matematik olsun ya da Fizik ya da İngilizce… Tamamen size özel bir programla takviye ihtiyacınız giderilir.

Özel ders fiyatlarımızı incelemek için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Bütün Şubelerimizde ÜCRETSİZ Tanışma Dersi Mevcuttur.

Atabey 20 Şubesiyle Hizmetinizde

Toplamda 20 şubesi olan Atabey Eğitim Kurumlarının Ümraniye Santral, Ümraniye Çakmak, Bostancı ve Kazasker’de de özel kurs merkezleri bulunmaktadır.

ATABEY ÖZEL DERS MERKEZLERİ’NDE ALABİLECEĞİNİZ HİZMETLER NELERDİR?

  • Okul Derslerine – Okul Sınavlarına Takviye
  • LGS Hazırlık
  • TYT-YKS Hazırlık
  • Yazılı Çalışmaları

Atabey Özel Kurs Merkezi İle İlgili Diğer Videolarımızı Buradan İzleyebilirseniz…

Ataşehir Özel Ders Şubemizi Tercih Eden Öğrencilerimizin Okulları

İlkokullar
TEB Ataşehir İlkokulu
 Ali İhsan Hayırlıoğlu İlkokulu
 Doğa Koleji Ataşehir
Ortaokullar
Emlak Konut Ortaokulu
Hasan Leyli Ortaokulu
Sait Cordan Ortaokulu
Liseler
Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi
Tuzla Anadolu Lisesi
Profesör Faik Somer Anadolu Lisesi

Blog Yazılarımız İçin Aşağıda Bulunan Resimlere Tıklamanız Yeterli