Atabey’de Öğretmen Profili

Atabey’de Öğretmen Profili

İletişimi Kuvvetli

Atabey’de öğretmen olmak demek aynı zamanda iyi bir iletişimci olmak demektir. Her ne kadar bilgili olunursa olunsun bilgiyi aktarım konusunda etkili iletişime sahip olunması temel felsefelerimizdendir. Birebir de öğrenciyle kurulan doğru ve etkili bir iletişimin hedeflenen başarıyı getireceği bilinciyle bu noktada öğretmenlerimize gerekli destek ve öğretiyi sağlamaktayız.

Alanına Hakim ve Gelişime Açık

Atabey’de öğretmen olmanın ön koşullarından biri de alanına hakim olmaktır. Alanına hakim ve kendini geliştirmeye istekli olmak, mesleğindeki gelişmeleri takip etmek Atabey’de öğretmen olmanın önemli şartlarındandır. Öğretmenin iletişiminin kuvvetli olması alan hakimiyetiyle anlam kazanır. Sürekli değişim eğiliminde olan müfredata hızlı adapte olmak işimizin gereğidir.

Öğrenci Odaklı

Atabey’in eğitim sisteminde başarı kriteri öğrencinin başarısında anlamlı artışlar sağlamaktır. Her öğrenci ile birebir ilgilenilmekte ve hedefler öğrenciye göre belirlenmektedir. Sınavlarda ve notlarda başarıda gerçekçi hedefler konulmakta ve planlı bir şekilde bu yolda ilerlenmektedir.

Genç ve Dinamik Kadro

Atabey, genç öğretmenlerin öğretme hevesleri ve çalışma azimlerinin farkındadır. Gençlere fırsat veren bir kurum olarak bu alanda yol açıcı vazifesi görmektedir. Öğretmenlerimiz birebir de onlarca farklı seviyede öğrenci ile çalışmakta ve deneyimlerini çeşitlendirmektedir. Öğrenciyle gerek iletişimleri gerekse katma değerleri açısından oldukça önemli yol alan bu genç öğretmenlerimizle karşılıklı bir değer alış verişinde bulunmaktayız.

Öğretmen Başvurusu – BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.