Atabey’de Öğretmen Ne Yapar?

Atabey’de Öğretmen Ne Yapar?

Birebir Dersin Öğretmenler İçin Avantajları

Birebir özel ders hem öğrenci için hem öğretmen için oldukça verimli olmaktadır. Kalabalık sınıflarda kaybolan ve başarısı sınırlı düzeyde kalmaya mahkum olacak öğrencilerin birebir dokunuşlarla daha başarılı olmaları sağlanabilmektedir. Öğretmen açısından ise sınıf yönetimi süreci olmaksızın sadece bir öğrenciye odaklanıp o öğrenci ile gerekli çalışmayı kalıcı bir şekilde gerçekleştirme imkanı bulunmaktadır.

Atabey öğretmenlerinin ana hedefi öğrencisinin sınavlarında başarı, notlarında anlamlı artış sağlamaktır. Birebir de öğrenciye göre şekil alabilen öğrenme sürecimiz bu vesileyle verimli ve başarılı olabilmektedir.

Sunulan Kurumsal Fırsatlar

Atabey’de öğretmen olmak demek sunulan kariyer olanakları ve edinilecek önemli tecrübe açısından kişisel donanımınızı geliştirmek demektir. Kurum içerisinde verilen eğitimlere dahil olmak, etkinliklere katılmak, tecrübeleri bir ileriye taşımak sahip olunabilecek önemli avantajlardandır.

Kütüphane Çalışması

Atabey’de birebir eğitimin yanı sıra oldukça verimli ve dolu dolu geçen kütüphane çalışması da mevcuttur. Kütüphane çalışması esnasında bol bol sorular çözülmekte ve alınan dersler pekiştirilmektedir.

ÖĞRETMEN BAŞVURUSU – BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.