Enter your keyword

Atabey Yaz Okulu

Yaz Okulu Neden Tercih Edilmeli?

Yaz tatili öğrenciler için biraz dinlenme, eğitim ve öğretim kariyerleri için de iyi bir hazırlık dönemidir. Ortaokula geçiş sınıfı dediğimiz 5. sınıf öğrencileri, yeni sınıflarında bir çok yeni şeye alışmak zorundadır. Bir anda her branş için ayrı öğretmenle ders almaya başlarlar. Yazılıların içeriği değişerek, klasik ve uzun uzun paragraflardan oluşmaya başlar. Pilot okullarda olan öğrenciler ise farklı farklı öğretim şekilleri görürler. Bu süreçte asıl öğrenilmesi gerekenler sekteye uğrayabilir.

Dönem içinde hem okul hem sosyal faaliyetleri bir arada götürmek öğrenciler için çok zorlu olabilir. Bu tempoda yetiştirilemeyen akademik kazanımlar için ara tatil ve yaz tatili öğrenciler için bulunmaz bir fırsattır. Bu zaman dilimini verimli geçirmek için yaz tatili mükemmel şekilde kullanılabilir.

Atabey ailesi olarak bünyemizde olan ve yeni kaydolan öğrencilerimize özel takviye derslerimiz yaz okulu programında mevcuttur. Ortaokullar için geçen bir senenin tekrarını yapmak sağlam bir temel atılmasını sağlayacaktır. Öğrencilerin sayısal ve sözel dersleri tekrar etmeleri bir sonraki sene görecekleri dersleri de hızlı bir şekilde öğrenmelerini sağlar.

Atabey Özel Ders’i Farklı Kılan Değerler İçin Tıklayınız

Dolu Dolu Bir Tatil

Üniversite sınavına ya da liselere giriş sınavına hazırlananlar için tatil zamanları çok değerlidir. Okul derslerini ya da diğer zaman dolduran faaliyetleri bir kenara bırakıp sınava rahatça odaklanabilirler. Bu tür zamanlar öğrencinin çalışma prensibine göre, kendisini sınava giren arkadaşlarından 1-10 soru ileri taşıyabilir. Bir sorunun binlerce kişi demek olduğunu bilenler olarak tatil zamanlarını çok iyi geçirmek gerektiğini belirtmemiz lazım.

Sınava hazırlık süreçlerinde bize zor gelen konuların tekrarını sona bırakmak mantıklıdır. Ama size anlatacak ya da anlamanızı sağlayacak birileri yoksa yine başa sarmanız gerekebilir. Bu nedenle kısa süreli de olsa destek alınması gereklidir. Öğrencinin anlayamadığı ve çözmesi gereken soruları ona çözüm yollarını anlatabilecek birine sorması en mantıklı olandır. Ayrıca konuların bir öğretmen tarafından anlatılması öğrenciye zaman kazandırır.

Üniversite sınavına ve liselere geçiş sınavına hazırlanan öğrencilerimiz için Ağustos’ta başlayacağımız hızlandırma kurslarımız onların sınava hazırlık yapmalarını kolaylaştıracaktır.
Lisede okuyan ara sınıflarımız için geçmiş senenin tekrarı yapılarak bir sonraki senenin derslerine temeli sağlam bir şekilde girmeleri sağlanacak, lise grubumuza nazaran daha hafif bir programla ara sınıfta olan ortaokul öğrencilerimiz için de takviye dersler olacaktır.

Bu şekilde pek çok ara sınıf öğrencimiz için takviye sınıfları oluşturulmaktadır. Ayrıca sınava girecek öğrencilerimiz için de hızlandırılmış dersler bulunmaktadır.

İstanbul’da 20 Şubemizi Görmek İçin  atabeyozelders.com/ozel-ders-subelerimiz Bağlantısını Kullanabilirsiniz…

Öğrencinin farklı kazanımlar elde edeceği hizmetler aşağıda belirtilen etkinliklerle sağlanır. Bunlar her şubemizde standartlarımıza uygun şekilde alabileceğiniz hizmetlerdir. Ayrıca şubelerdeki öğrencilerin ihtiyaçlarına göre hazırlanan bireysel ya da grup etkinliklerimiz de mevcuttur. Daha fazla bilgi için şubelerimizde ücretsiz tanışma dersi alabilirsiniz.

 • Ücretsiz Tanışma Dersi
 • Birebir Özel Sınıflar
 • Ekonomik Fiyatlar
 • Çeşitli Ödeme Seçenekleri
 • Branş Çeşitliliği
 • Her Düzeyde Eğitim
 • Öğrenci Takibi
 • Veli Bilgilendirme Sistemi
 • Yazılı Çalışmaları
 • Kütüphane Ortamı
 • Soru Çözümleri
 • Grup Ders Tekrarları

Atabey Ayrıcalıktır

Yaz Okulu tarihleri

2018 – 2019 eğitim ve öğretim yılı öncesi başlayacak yaz okulu çalışması için her şubemiz özel programlar oluşturmaktadır. Size en yakın şubemizi bulduktan sonra randevu için mutlaka bize ulaşınız…

Erken kayıt kampanyasındaki ekonomik fiyatları kaçırmamak ve bize ulaşmak için 0216 706 50 25  numarasından hemen randevu* alabilirsiniz.

* Mesai saatleri ( 09:00 – 18:30 ) içinde telefon ile randevu alabilirsiniz

** Mesai saatleri dışında iletişim formunu doldurarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

*** Şubelerde ücretsiz tanışma dersi ve randevu, hafta içi 11:00-19:00 hafta sonu 09:00-19:30 saatleri arasında verilmektedir.(Pazartesi günleri şubelerimiz kapalıdır)

Bize ulaşmak ve randevu almak için  atabeyozelders.com/iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.