Atabey Yaz Okulu

Yaz Okulu Neden Tercih Edilmeli?

Yaz tatili öğrenciler için biraz dinlenme, eğitim ve öğretim kariyerleri için de iyi bir hazırlık dönemidir. Ortaokula geçiş sınıfı dediğimiz 5. sınıf öğrencileri, yeni sınıflarında bir çok yeni şeye alışmak zorundadır. Bir anda her branş için ayrı öğretmenle ders almaya başlarlar. Yazılıların içeriği değişerek, klasik ve uzun uzun paragraflardan oluşmaya başlar. Pilot okullarda olan öğrenciler ise farklı farklı öğretim şekilleri görürler. Bu süreçte asıl öğrenilmesi gerekenler sekteye uğrayabilir.

Dönem içinde hem okul hem sosyal faaliyetleri bir arada götürmek öğrenciler için çok zorlu olabilir. Bu tempoda yetiştirilemeyen akademik kazanımlar için ara tatil ve yaz tatili öğrenciler için bulunmaz bir fırsattır. Bu zaman dilimini verimli geçirmek için yaz tatili mükemmel şekilde kullanılabilir.

Atabey ailesi olarak bünyemizde olan ve yeni kaydolan öğrencilerimize özel takviye derslerimiz yaz okulu programında mevcuttur. Ortaokullar için geçen bir senenin tekrarını yapmak sağlam bir temel atılmasını sağlayacaktır. Öğrencilerin sayısal ve sözel dersleri tekrar etmeleri bir sonraki sene görecekleri dersleri de hızlı bir şekilde öğrenmelerini sağlar.

80 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Dolu Dolu Bir Tatil

Üniversite sınavına ya da liselere giriş sınavına hazırlananlar için tatil zamanları çok değerlidir. Okul derslerini ya da diğer zaman dolduran faaliyetleri bir kenara bırakıp sınava rahatça odaklanabilirler. Bu tür zamanlar öğrencinin çalışma prensibine göre, kendisini sınava giren arkadaşlarından 1-10 soru ileri taşıyabilir. Bir sorunun binlerce kişi demek olduğunu bilenler olarak tatil zamanlarını çok iyi geçirmek gerektiğini belirtmemiz lazım.

Sınava hazırlık süreçlerinde bize zor gelen konuların tekrarını sona bırakmak mantıklıdır. Ama size anlatacak ya da anlamanızı sağlayacak birileri yoksa yine başa sarmanız gerekebilir. Bu nedenle kısa süreli de olsa destek alınması gereklidir. Öğrencinin anlayamadığı ve çözmesi gereken soruları ona çözüm yollarını anlatabilecek birine sorması en mantıklı olandır. Ayrıca konuların bir öğretmen tarafından anlatılması öğrenciye zaman kazandırır.

Üniversite sınavına ve liselere geçiş sınavına hazırlanan öğrencilerimiz için Ağustos’ta başlayacağımız hızlandırma kurslarımız onların sınava hazırlık yapmalarını kolaylaştıracaktır.
Lisede okuyan ara sınıflarımız için geçmiş senenin tekrarı yapılarak bir sonraki senenin derslerine temeli sağlam bir şekilde girmeleri sağlanacak, lise grubumuza nazaran daha hafif bir programla ara sınıfta olan ortaokul öğrencilerimiz için de takviye dersler olacaktır.

Bu şekilde pek çok ara sınıf öğrencimiz için takviye sınıfları oluşturulmaktadır. Ayrıca sınava girecek öğrencilerimiz için de hızlandırılmış dersler bulunmaktadır.

Öğrencinin farklı kazanımlar elde edeceği hizmetler aşağıda belirtilen etkinliklerle sağlanır. Bunlar her şubemizde standartlarımıza uygun şekilde alabileceğiniz hizmetlerdir. Ayrıca şubelerdeki öğrencilerin ihtiyaçlarına göre hazırlanan bireysel ya da grup etkinliklerimiz de mevcuttur. Daha fazla bilgi için şubelerimizde ücretsiz tanışma dersi alabilirsiniz.

Yaz Okulu Tarihleri

2018 – 2019 eğitim ve öğretim yılı öncesi başlayacak yaz okulu çalışması için her şubemiz özel programlar oluşturmaktadır. Size en yakın şubemizi bulduktan sonra randevu için mutlaka bize ulaşınız…

Erken kayıt kampanyasındaki ekonomik fiyatları kaçırmamak ve bize ulaşmak için 0216 706 50 25  numarasından hemen randevu* alabilirsiniz.

* Mesai saatleri ( 09:00 – 18:30 ) içinde telefon ile randevu alabilirsiniz

** Mesai saatleri dışında iletişim formunu doldurarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

*** Şubelerde ücretsiz tanışma dersi ve randevu, hafta içi 11:00-19:00 hafta sonu 09:00-19:30 saatleri arasında verilmektedir(Pazartesi günleri şubelerimiz kapalıdır).

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


 


Diğer Matematik Yazıları / Matematik


Diğer Sınava Hazırlık Yazıları / Sınava Hazırlık

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.