Bizim Hikayemizi Burada Anlattık

Kurum Tanıtım Videolarımız

Atabey Özel Ders olarak değerlerimiz ve sistemimiz hakkında bir çok bilgi edinebileceğiniz tanıtımlar aşağıdadır. Lütfen izledikten sonra YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. Bundan sonra gelecek video içeriklerinden haberdar olmak için web sayfası ve kanal bildirimlerini açabilirsiniz.

Bizi kendi cümlelerimizle anlatmak yerine özel ders alıp öğrencideki değişiklikleri bizzat gören anne-babalara söz vermek istedik. İşte Atabey Özel Dersi tecrübe etmiş ve gözü kapalı tanıdıklarına tavsiye eden velilerimiz…

Değerli katkılarından dolayı Pendik, Kartal, Gebze ve Tuzla Atabey Özel Ders velilerimize teşekkür ederiz.

Özel ders ve grup dersinden yararlanmak tamamen öğrenci ve velinin karar vereceği bir durumdur. Bunu öğrencinin ders ve konu ihtiyacını bilip tercih edenler Atabey’de başarı yakalıyor. Öğrencilerimiz özel dersi Atabey’de almanın farkını size anlatacak…

Şubelerimizde çalışan öğretmen ve yöneticilerimiz öğrenci ihtiyaçlarını saptamada çok deneyimliler. Öğrencinin birebir ders aldığı öğretmeninden şube müdürümüze kadar herkes öğrencinin akademik başarısının artması için sistemli olarak çalışır. Sınav hazırlık sürecinde öğrenci ihtiyaçları saptanarak ve sınav sonrası ortaya çıkan sonuç tablosuna göre eylem planı hazırlanır. İşte bunları birde öğretmenlerimizden dinleyin istedik.

Katılımlarından dolayı Maltepe, Soğanlık, Topselvi, Kartal, Tuzla, Avcılar şube öğretmenlerine teşekkür ederiz….

Öğrencilerin akademik seviyeleri her zaman öğretmenleri tarafından da sıkça kontrol edilir. Velilerimizi öğrencinin durumu hakkında bir ay içinde 2 yahut 4 defa bilgilendiririz. Bu şekilde öğrencinin okulda herhangi bir konuda geri kalmadan devam etmesini sağlarız.

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.