Enter your keyword

Atabey Özel Ders ve Evde Özel Ders

Atabey’de Özel Ders

Düzenli çalışma alışkanlığı oluşturur. Nerede, ne zaman hangi konu işleneceği bellidir. Öğrenci kuruma çalışmaya hazır olarak gelir. Bu nedenle verimli çalışma sağlanır.

Tek bir anlaşma ile tüm dersler alınabilir.Ders eklenmek istediğinde programa eklenerek öğrencinin herhangi bir branşta ders alması sağlanır.

Öğrenci sıcak ve disiplinli bir ortamda düzenli bir şekilde ders alır. Özel tasarlanmış özel ders odalarında dikkatini ve odağını dağıtacak bir şeyle karşılaşmaz. Öğretmeniyle yaptığı ders sonrası kütüphanede sessizce ders çalışabilir

Öğrenci çalışma ve öğrenme arzusu ile Atabey Özel Ders Merkezi’nin yolunu tutar. Bilgi almaya hazır olarak kuruma geldiği için öğretim süreci öğrencinin gelişimi ile devam eder.

Maaşlı öğretmenlerimizin esas mesleğidir. Birebir ders anlatmak üzere kendini geliştirmiş öğretmenler şubelerde öğrencilerle ilgilenmektedir.

Denetlenen kurumlarda anlaşmalar imzalanır ve iki tarafta birbirine karşı sorumluluk sahibidir. Verilen sözler tutulur. Herhangi bir aksaklık halinde yetkili kişilerce hızlıca çözülür.

Evde Özel Ders

Düzenli bir ders çalışma alışkanlığı oluşturmaz. Öğrencinin kendini programlaması gerekir. Çoğu zaman kısa süreli çalışmalar yapılarak düzensiz çalışma görülür.

Bir öğretmenden en fazla iki ders alınabilir. Başka bir derse ihtiyaç halinde başka bir öğretici arayışı gereklidir. Öğrencinin adapte olması da zorlaşır.

Öğrencinin kendi evinde rahat ve disiplinsiz bir ortamda ders yapılır. Öğrenme ortamı öğrencinin dikkatini toplamasına engel olacaktır.

Genellikle öğretmen öğrencinin belirlediği yere gider. Bu da öğrencinin azmini düşürür. Öğrenci hazır olmadığı takdirde ev ortamında dikkati dağılacaktır

Bir çok kişi tarafından ek gelir olarak yapılır. Gerekli disiplin ve özen gösterilmediği aksilikler çıktığı sık sık görülmektedir.

Serbest ve denetlemez olan evde özel ders veren kişiler bağlayıcı hizmetler vermezler. Herhangi bir aksaklık ya da acil durumda muhatap bulmak zor olmaktadır.

Atabey'e Sorun